איך לטפל בעור שלך במהלך חודשי הקיץ החמים

הקיץ הוא תקופה שבה בני המשפחה מבלים זמן רב בחוץ, בחוף הים, בפארק, בטיולים, בקמפינג ובדייג. אתה שם את זה, יש המון פעילויות חוצות ששומרות אותך בחוץ במשך שעות על גבי חודשי הקיץ.

להישאר עם לחות: חשוב מאוד לשמור על לחות נכונה של העור והגוף. שתיית 8 – 8 אונקיות כוסות מים לאורך היום היא אחת הדרכים ללחות את העור שלך. זה ימנע נזק ויעזור בניקוי רעלים לגופך.

לכסות: לכסות את הפנים והאזורים החשופים ביותר לשמש. חבשו כובע רחב ומשקפי שמש במידת האפשר וכסו את הידיים והרגליים.

לְהַגֵן: קרם הגנה הוא החבר הכי טוב שלך באותם ימים שאתה שוהה בשמש מספר שעות. יש למרוח קרם הגנה לפני היציאה החוצה ולמרוח מחדש כל שעתיים שאתה בשמש. ללבוש קרם הגנה SPF גבוה של 30 ומעלה כדי לעזור לחסום את קרני ה-UV המזיקות.

מניעת הזדקנות מוקדמת: קרני UV גורמות להזדקנות מוקדמת של העור. חלק מהסימנים כוללים קמטים, כתמים חומים ועור גס עמום. קרני ה-UV מפשילות את השכבה העליונה ביותר של העור, מה שעלול להוביל לדלקת, מייצרת מולקולות תגובתיות של חמצן שמאטות את צמיחת תאי העור הבריאים והורסות את יכולת הגוף לייצר קולגן ואלסטין באופן טבעי.

לחות: מכיוון שחשיפה לשמש יכולה לדלל את העור לאורך זמן חשוב להקפיד על קרם לחות מדי יום. שימוש בקרם לחות טבעי יעזור לשמור על בריאות העור על ידי מתן הרכיב התזונתי הדרוש לו כדי להילחם בנזק שנגרם על ידי השמש ואלמנטים סביבתיים אחרים כגון שלג, רוח.

חשוב להגן על אזור העיניים שלך מכיוון שהעור סביב אזור זה דק ויידלדל מהר יותר כאשר הוא נחשף לתנאים קשים. השתמש בקרם עיניים סביב אזור זה מדי יום כדי להבטיח שהוא נשמר לח. קרם עיניים עם מרכיבים טבעיים יעבוד בצורה הטובה ביותר ולא יגרום לנזק נוסף לעור.

See also  כיצד לבחור מוצרי טיפוח לעור אנטי אייג'ינג?

מוצרים טבעיים: שימוש במוצרי טיפוח המכילים ויטמינים C ו-E יעזור לעבוד עם חסימת השמש כדי למנוע נזק. ויטמינים C ו-E יעניקו לך דחיפה נוספת של נוגדי חמצון כדי להילחם ברדיקלים חופשיים ויסייעו להחזיר את הנזק שגורם השמש.

זכור כמות מסוימת של חשיפה לשמש טובה שכן היא תספק לגופך את הוויטמין D הדרוש. עם זאת הגבל את החשיפה שלך בשמש למרווחים של 15 דקות לפני 10:00 בבוקר ואחרי 14:00 על ידי הגבלת החשיפה שלך תמנע מלנומה שהוא סוג של סרטן העור.

כדי לשמור על עור בריא, שתו הרבה מים בכל יום, הגבילו את משך הזמן בשמש מדי יום, השתמשו בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה, ומרחו מחדש כל שעתיים, והשתמשו בקרם לחות טבעי וקרם עיניים כדי לעכב את סימני ההזדקנות ולעזור עור להישאר בריא.

Recommended Articles