אילו מוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות עובדים הכי טוב?

בחירת מוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות יכולה להיות אתגר לא קטן. הבחירות אינסופיות. אבל מה אם הייתי אומר לך שאתה יכול בקלות לצמצם את הבחירות שלך לקומץ בלבד?

על מנת שמוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות יהיו יעילים, עליהם לעצור ולמנוע מהגורמים להזדקנות להשפיע על העור שלך. כל מוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות שאינם מכוונים לגורמים להזדקנות הם חסרי ערך.

כמו כן, פתרון אנטי אייג’ינג יעיל צריך להכיל את המרכיבים הטובים ביותר שיש למדע ולטכנולוגיה להציע – בריכוזים גבוהים. זה המקום שבו רוב חברות טיפוח העור מביאות את הצרכנים. המוצר נשמע נהדר על התווית, אבל הוא מכיל כמויות זעירות של מרכיבי המפתח.

כעת, הדבר הראשון והחשוב ביותר שמוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות צריכים לעשות הוא לעורר את ייצור הקולגן והאלסטין. קולגן ואלסטין הם שני החלבונים המבניים החשובים ביותר בעור. הם אחראים לשמור עליו יציב, אלסטי, גמיש וגוון.

קנו ככל שמתבגרים עד שנות ה-20 המאוחרות ושנות ה-30 המוקדמות שלכם, העור שלכם מתחיל להיראות בערך 1.5% מכל הקולגן והאלסטין שלו. זה מסביר מדוע מתחילים להיווצר קמטים, קמטים עדינים, עיגולי עיניים וסימני הזדקנות אחרים. זה גם מסביר מדוע העור שלך הוא המוצק ביותר כשאתה ילד ובוגר צעיר.

*אַזהָרָה* מוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות המכילים קולגן ואלסטין כמרכיבים אינם פועלים. בטח שהם נראים הגיוניים, אבל זו הסיבה היחידה שהם נמצאים על המדפים. קולגן ואלסטין למעשה אינם יכולים להיספג דרך הנקבוביות שלך, ולכן מוצרים מסוג זה אינם משרתים שום מטרה מועילה לעור.

אני מגרה את ייצור הקולגן והאלסטין בעור שלי על ידי שימוש במוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות המכילים מרכיב חדשני בשם CynergyTK. מרכיב זה מכיל צורה ביו-אקטיבית של Function Keratin(TM) המופק מצמר של כבשים ניו זילנדיות.

See also  האם מוצרי טיפוח לעור התרופות או הכלבו שווים ליקרים יותר?

מלבד כל הז’רגון הטכני, CynergyTK לא רק יגרה את הקולגן והאלסטין שלך לגדול שוב, היא גם תמריץ את הצמיחה המחודשת של תאי העור ואף תעניק לעור שלך גוון בהיר וזוהר יותר.

ככל שרמות הקולגן והאלסטין שלך עולות, הקמטים שלך לאט אבל בטוח ייעלמו ויישארו רחוקים – כל עוד אתה בחריצות ובעקביות תמשיך להשתמש במוצרי טיפוח טבעיים פורצי דרך אנטי אייג’ינג אלה.

ואם אתה באמת רציני בנוגע להיפטר מקמטים וסימני הזדקנות אחרים, אתה באמת צריך לנסות להשתמש במוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות המכוונים לגורמים אחרים להזדקנות העור. ככל שתמנע יותר, כך תקבל תוצאות טובות יותר!

Recommended Articles