איפור איירבראש לעומת איפור מינרלי – מה הכי טוב?

בעוד שאיפור מסורתי קיים כבר מאות שנים, איפור מינרלי (כמו Bare Minerals) ואיפור איירבראש (כמו Luminess Air) הפכו לשיחת תעשיית הבידור לאחרונה. צורות איפור חדשות אלו מציעות הבטחות למריחה קלה ומהירה יותר תוך הגדלת היופי הכללי שלך. האם אחד מהם עומד בהייפ? כאשר משווים בין איפור איירבראש לאיפור מינרלי, מה הכי מתאים לך?

איפור מינרלי צבר פופולריות כאשר קבוצות סביבתיות הביאו לאור את הכימיקלים המצויים במותגי איפור מסורתיים. כל דבר המבוסס על מינרלים או אורגני בטבע פונה לקהל עצום, כך שהפופולריות של איפור טבעי יותר אינה מפתיעה. Bare Minerals היא הידועה ביותר מבין החברות המציעות איפור מינרלי בשל מסעות השיווק הכבדים שלהן.

בעוד שאיפור מינרלי מהיר למריחה ומרגיש קל על העור, הוא אינו מציע כיסוי כבד. למרות שזה עשוי להועיל לחלקם, אלו עם כתמי גיל, אקנה או פגמים אחרים בעור עשויים שלא להיות מרוצים מהתוצאות שלו. על בסיס אבקה, בעלי עור יבש עלולים להיתקל גם במראה מתקלף. בהתאם למותג שתבחר, לאיפור מינרלי יכולה להיות גם בעיה עם כוח השהייה לאורך היום. בצד החיובי, זה פחות יקר ממותגי איפור מקצועיים רבים וקל לטייל איתו.

איפור איירבראש מורכב מנוסחה מיוחדת של איפור המותזת דק על הפנים או הגוף על ידי שרביט ואוויר דחוס. כאשר מיושם, אם מציעה את אותו גימור ללא רבב הנראה לעתים קרובות בממרחי מגזינים. כמו Bare Minerals, ל- Luminess Air יש נוכחות חזקה בטלוויזיה באמצעות פרסומות מידע וערוצי קניות ביתיים.

למרות שאינו מושלם, איפור איירבראש מציע תכונות חיוביות רבות. כאשר מורחים אותו, לאיפור יש כוח השהייה מדהים, לעתים קרובות נמשך 16-24 שעות. זה לא ישפשף על בגדים או כל דבר אחר לצורך העניין. בהתאם למותג בו את משתמשת, תוכלי בקלות לערבב צבעי צלליות או סומק, ולתת לך מספר בלתי מוגבל של גוונים ייחודיים של איפור. בצד החיסרון, עלויות ההפעלה של ציוד יכולות להיות יקרות. כמו כן, אם הפנים שלך הופכות לחות (בין אם בגלל גשם, זיעה או מקורות מים אחרים), האיפור יכול להיות מפוספס וברגע שהאיפור מברשת פסים, קשה (אם לא בלתי אפשרי) לגעת.

See also  רשימה מלאה של פריטי חובה עבור ערכת איפור הריקוד שלך

פסק הדין הסופי שלנו? אם אתה יכול להרשות לעצמך ערכת איפור איירבראש, אנו ממליצים עליה בחום. אחרי קצת תרגול, בקרוב תוכלי להתאפר במראה מקצועי בכל ימות השבוע!

Recommended Articles