איפור דרמציה מעורר סערה בשווקי האיפור הטבעי!

להתאפר כל יום הוא, עבור רוב הנשים, טבעי כמו נשימה, אבל אין דבר מבאס יותר מאשר שהאיפור הזה יעצור את נשימת העור שלך! לאיפור דרמציה יש כמה מוצרים מעניינים למדי המאפשרים לאנשים עם עור רגיש לבחור באיפור. עבור נשים רבות בעלות עור רגיש, איפור מהווה טרחה בשל המותגים הרבים השונים המשתמשים בכימיקלים במוצר שלהם. לרוב, זו אינה בעיה גדולה עבור רוב הנשים, אם כי לאורך זמן וזוהי מטלה יומיומית, הדבר עלול להוביל לבעיות בעור. כימיקלים הם כמעט תמיד דבר רע לשים על העור שלך, ללא קשר לכמה האיפור נראה טוב. לנשים בעלות מודעות לבריאות ומעדיפות להתאפר שלא מזדקן את עורן או גורם לגירוי או פגמים מכוערים, אקנה ועוד, השימוש בקו איפור טבעי פשוט הגיוני.

דבר אחד באיפור דרמציה הוא שהם משתמשים בכל החומרים הטבעיים. לא תמצא כימיקלים במוצרים אלה כך שהעור שלך בטוח. עור רגיש אוהב את מוצרי האיפור הללו ואחד המוצרים האחרונים והטובים ביותר שלהם הוא הבסיס הנושם. זהו בסיס שאתה יכול ללבוש אשר לא רק יטפח את העור אלא הוא יכול למעשה לאפשר לעור לנשום. זה חוסך ממך שורה של בעיות. במובנים רבים הבסיס מגן על העור מהאוויר המלוכלך ואפילו מהשמש, אבל העור כמו הריאות שלנו, דורש קצת אוויר צח כדי לשמור על בריאותו.

איפור דרמציה יצר ליין שלם של מוצרי איפור “נושמים” לדברים שונים. יש לך את קרמי הלחות, היסודות, חומרי הניקוי, טונרים ועוד. נשים רבות אוהבות את האופן שבו האיפור הזה גורם לעור שלהן להרגיש. לעתים קרובות אחת התלונות הגדולות ביותר עם איפור היא איך הוא מרגיש מוקפץ ופלסטיק, אבל המוצר הזה של החברה נועד למעשה להרגיש כל כך טבעי וקליל שאתה אפילו לא יודע שאתה לובש אותו. יש עוד כמה חברות שיוצאות ואחרות שקיימות כבר הרבה זמן אבל תמיד היו להן מוצרי איפור מסוג כימי שמתחילים לשאת שורות שלמות של מוצרי המרכיבים הטבעיים האלה. בעולם מודע יותר לבריאות שבו נשים נלחמות כדי לשמור על המראה הצעיר שלהן, אין זה פלא שהן מתחילות לוותר על המוצרים הכימיים עבור המוצרים הטבעיים והמטפחים!

Recommended Articles