איפור לעיניים מעריצות

העין היא “מראה הנשמה”, ולכן עליה לשקף את היופי הפנימי. לאישה מודרנית, שרוצה שעיניה ייצור את האמירה הנה הטיפים לאיפור עיניים שיכולים להמחיש בבירור את היופי המעריץ שלה.

מהמלכה נפרטיטי ממצרים, שציפתה את עיניה בפחם שחור ועד למנהלות הבנות העכשוויות, נשים השתמשו באיפור כדי להדגיש את יופי עיניהן. להחיות את העיניים זו אומנות אמיתית וכמו כל אמן טוב צריך ללמוד את העצות הבסיסיות של עבודת מכחול מדויקת ומיזוג צבעים. הכלל הבסיסי בכל איפור עיניים הוא ליצור את הבסיס הנכון. בכך, ניתן להסתיר את העיגולים הכהים סביב העיניים כדי ליצור משטח חלק עבור מוצרי קוסמטיקה איפור אחרים.

החלק החשוב ביותר באיפור עיניים הוא בעיצוב נכון של העיניים. זה נעשה עם צללית, תוך שימוש בתיאוריה של אור מול כהה. צללית מאזנת את מראה העיניים. הצללית שנבחרה צריכה להיות מתאימה לגוון העור ולאירוע.

העצה הראשונה לאיפור עיניים היא להתחיל עם קרם עיניים טוב. זה יחליק וישמור על העור סביב העיניים שלך לח. יש ליישם אותם באופן קבוע במשך שלושה ימים ולבחון את ההבדל. זכור להשתמש באצבע הקמיצה בעת מריחת קרם העיניים מכיוון שהוא מפעיל את הלחץ הנמוך ביותר.

לנשים רבות יש בעיות עם עיניים נפוחות כשהן מתעוררות כל בוקר. מריחת קרם עיניים או ג’ל לעיניים עוזרת בהפחתת נפיחות כזו של העיניים ומרגישים מרעננים מאוד.

במקרה שאת לא אוהבת להשתמש באיפור כבד לעיניים, קופסת האיפור שלך צריכה לכלול עפרונות גבות, תוחם עיניים, צללית, מסקרה וקונסילר. הקוסמטיקה הזו תדאג לעיניים שלך לשלמות.

איפור עיניים יכול לשפר את מראה הפנים ולהעצים את היופי הטבעי. זה יגרום לאחד להיראות יפה, יעזור להסתיר את חידת ההזדקנות. אם האיפור מיושם נכון על העיניים, תהיה לכך השפעה רבה על המראה. זה גם משקף חזק את האישיות של האדם, איך הוא מרגיש לגבי עצמו, מגביר את ההערכה העצמית והופך אותם לאטרקטיביים יותר. כאשר מורחים קונסילר על העין, טפחו אותו עם הקמיצה ואל תשפשפו. למריחת הקונסילר ישמש מברשת או ספוג ניילון שטוח. ניתן להשיג קרמי הסתרה בגוונים בהירים, בינוניים וכהים.

See also  10 יתרונות של הדרכות איפור מקוונות

אם לאחד יש עין קטנה, לעולם אל תמרחו תוחם על החישוקים הפנימיים. שים אותו מעל או מתחת לקו הריסים. צלליות עיניים בצבע בשר, מוברשות על העצם החומה שלך יפתחו את עיניך. אם העיניים עגולות מאוד, מרחו עיפרון קול טבעי סביב כל העין. לעיניים צרות מאוד או בצורת שקד, פתחו עם הטריק בצורת חום או עיפרון את הפינה החיצונית.

נשים לעולם לא צריכות להכהות את הגבות מכיוון שזה ישלוט בעיניים ובשאר הפנים. יותר מדי עיפרון גבות יכול להרוס את ההשפעה של שאר האיפור. יש להשתמש בעיפרון הגבות במשורה ולמלא את אותם אזורים רק שדורשים זאת. לנשים שיש להן גבות עבות מאוד, יש להזניח את עיפרון הגבות. במקום זאת, ייתכן שתידרש פינצטה והקשתות של הגבות במקרים כאלה. בעת הפינצטה, הקפידו להחזיק את העור בחוזקה. פינצטה בשורש השערה ובכיוון גדילת השיער. הסר רק את השערות מתחת לקשת הגבה.

עפרונות עיניים

עפרונות עיניים צריכים להחליק בצורה חלקה, מבלי לגרור את העור. אם הם רכים ומתפוררים, שמור אותם במקפיא לפני המריחה, אם הם קשים מדי ומושכים בעור, רכך את הנקודה תחילה על ידי העברת אותה בעדינות על גב היד.

אייליינר

אייליינר משמש להגדרת צורת העין. הוא משמש גם כדי לגרום לבסיס ריסי העין להיראות עבה יותר. צבעי האייליינר צריכים להיות עקביים עם צבע השיער. עבור בלונדינית או ברונטית, אייליינר חום הוא האפשרות הטובה ביותר.

מסקרה לעיניים

מסקרה מעניקה מראה של ריסים גדולים יותר. כאשר מורחים איפור, הוא מוחל בסופו של דבר. לאותן עיניים בעלות שיער חום או שחור, מסקרה שחורה תהיה המתאימה ביותר. עבור בהיר יותר או בלונדינית, מסקרה שחורה חומה עדיפה.

מריחת קונסילר

ישימו קונסילרים להסרת עיגולים כהים, צלקות, קעקועים, כתמים ופצעונים על מנת להעצים את מראה הפנים. קונסילר עובר מתחת לבסיס ומשמש לטיפולים נקודתיים. הם אטומים יותר מאיפור רגיל, אבל עדיין צריך להתאים אותם לגוון העור ולהימרח לפני השימוש בבסיס הרמוני. הם גם מנוסחים שיישום האיפור הבא לא מסיר אותם.

See also  שפר את המראה שלך עם מוצרי יופי

מריחת מסקרה

לפני מריחת מסקרה יש צורך בסלסול ריסים עם מסלסל ריסים כדי לפתוח את העיניים. זה ימסגר את העיניים, במיוחד אם הריסים קצרים. מסקרה מוחלת בשתי שכבות על ידי הנחת האצבע בערך באמצע המכסה או על הגבה. לאחר שהמריחה הראשונה התייבשה, יש למרוח שנייה. לריסים עבים יותר, מרחי בזהירות מסקרה גם על הצד העליון של הריסים.

מריחת עיפרון גבות

שרטטו קווים דקים בכיוון הגבות כדי להגדיר ולמלא אזורים בהירים. לעולם אל תצייר קווי מתאר מסביב לגבה מכיוון שזה נותן מראה לא טבעי.

מריחת אייליינר

האפקט הרצוי של עיפרון אייליינר הוא יצירת אשליה של כהה ממש מעל קו הריסים כדי לשפר את מראה הריסים. משוך בעדינות את עור המכסה כדי להתחיל בחלק הפנימי של המכסה ומשרטט קו דק בצורה חלקה ואחידה לאורך המכסה העליון. יש להאריך קו עיפרון דק מאוד קרוב מאוד לקו הריסים לאורך החלק הפנימי ביותר של העפעף העליון ליד האף. לעתים קרובות זה נשכח אך תמיד מוסיף הגדרה טבעית אטרקטיבית לעין. להשגת מראה טבעי, הניחו כמה נקודות צבע זעירות קרוב לשורשי הריסים לאורך הריסים התחתונים.

מריחת אייליינר נוזלי

אייליינר נוזלי משיג דגש דרמטי יותר לעיניים. עדיף להשתמש בו כאשר רצוי מראה דרמטי וזוהר יותר. הטיפ הוא למרוח בזהירות כדי להשיג את המראה הרצוי.

מריחת צללית

מטרת הנחת צללית על העפעפיים היא למקסם את צורת העין באמצעות עד שלושה גוונים שונים: בהירים, בינוניים וכהים. גוונים בינוניים הם בדרך כלל גווני בסיס ניטרליים יותר. בהיר נועד להדגשת הגוון והכהה מיועד לעיצוב. להנחת צללית חלקה יותר שנמשכת זמן רב יותר, נסה למרוח שכבה דקה של אבקת מתקן צהובה על העפעפיים לפני מריחת הצללית.

See also  היסטוריה של טיפוח העור חלק 14: עידן הבארוק, 1600-1699

כדי להפחית את עומס העיניים ולשפר את הראייה הוא חובה לכל עין מעריצה. הנה כמה תרגילים לשמירה על נוחות העין וסיבולת מרעננת.

עיסוי הרקות יעזור להירגע ולהפחית את עומס העיניים. על ידי שימוש בקצות האצבע המורה או האצבע השנייה בעדינות לסובב את השקע משני צידי המצח ברמה עם הגבות. עשה זאת במשך דקה או שתיים ושנה מתנועה עם כיוון השעון לתנועה נגד כיוון השעון מדי פעם. אפשר לעשות את התרגיל הקל הזה במיוחד כדי להרגיש פחות מתוח.

בעזרת שתי האצבעות והאגודל הראשונות של כל אחת מהידיים, פשוט צבוט או שפשף בעדינות את גשר האף הגרמי. זה עוזר נהדר להסרת מתח וכאבי ראש.

ממש מתחת לעצם הלחי ומתחת לפינה החיצונית של כל עין נמצא אזור עיסוי חשוב. כל קצה אצבע יעזור לעורר את המיקום הזה. כל שעליך לעשות הוא לסובב את שני הצדדים בו זמנית באמצעות לחץ עדין. אפשר להרגיש השפעה על העיניים כאשר מנסים לחייך באותו הזמן.

עיני נשים הן התכונה המרגשת והאקספרסיבית ביותר, ולכן הדגשתן בעצת האיפור הנ”ל היא חשובה ביותר. האם אתה מוכן לתת לעיניים פיתוי מסתורי ואקזוטי!

Recommended Articles