איפור קבוע – אייליינר ולינר שפתיים

אני מסוג האנשים שאוהבים להיראות טוב, אבל חוששת להתגלגל מהמיטה בבקרים כי אני אצטרך לעבור על כל הפרטים המורכבים של מריחת איפור.

כל בוקר הוא מלחמה אישית עבורי; ולפעמים זה הגיע לנקודה שבה הייתי שוכבת במיטה עם הכיסויים מונחים על הראש עד שתיים בצהריים, פשוט כי לא רציתי להתעסק בשגרת הבוקר המייגעת שלי.

מדי פעם עלתה בי המחשבה לדלג על איפור לגמרי, אבל לא יצאתי מהבית בלי איפור מאז שהייתי בתיכון, ואני לא מתכוונת לשנות את זה עכשיו. א

אחרי עוד בוקר שבת מבוזבז לגמרי שביליתי בשכיבה במיטה וניסיתי להעמיד פנים שאני עדיין ישן, החלטתי לבסוף שנמאס לי. חיפשתי באינטרנט אפשרויות לאיפור קבוע. רציתי להתחיל לאט; עם מעט אייליינר קבוע או תוחם שפתיים קבוע או תוחם שפתיים חצי קבוע אולי.

מהו איפור קבוע?

אם את תוהה מהו איפור קבוע; זה בעצם איפור שקועקע ישירות על פניו של אדם. ההבדל בין תוחם שפתיים קבוע, למשל, לבין קעקוע הפרפר שאדם יכול היה לצבוע על הגב התחתון שלו, הוא שבעוד שקעקועים נועדו בעיקר להצהרה כלשהי על אישיותו של מישהו, איפור פשוט נועד לשפר ( או לשנות מעט) מה שכבר יש.

איך מיישמים איפור קבוע?

כפי שהוזכר בפסקה האחרונה, איפור קבוע הוא בעצם חבורה של קעקועים. זה אומר שזה מיושם בדרך כלל באותו אופן שבו קעקועים הם; אלא שהם מיושמים כמעט תמיד על ידי מנתח פלסטי, מכיוון שעור הפנים עדין הרבה יותר מהעור ברוב שאר הגוף, ומכיוון שהקעקועים ממוקמים בדרך כלל ממש קרוב לחלקים חשובים בגוף, כמו עיניים.

האם איפור קבוע כואב?

התשובה הקצרה לזה היא “כן”. קעקוע הוא בעצם ניקוב הרבה פעמים עם מחט מלאת דיו. עבודת איפור קבוע תהיה בעצם אותו הדבר. מכונת איפור קבוע; לעתים קרובות ישמש מכשיר המשמש במיוחד למריחה של איפור קבוע; למרות שהיא פחות או יותר עושה את אותו הדבר שעושה מחט קעקוע: מפקידה פיגמנט בשכבות עור עמוקות.

See also  היסטוריה קוסמטית - איפור מדי פעם

עם זאת, עם איפור קבוע, הוא לא נמרח כל כך עמוק, ומכיוון שהוא נמרח על הפנים, רוב המנתחים הפלסטיים ימרחו הרדמה מקומית או מקומית על כל מה שתרצי להתאפר.

ככל הנראה, ככל הנראה תרגישו אי נוחות קלה, וייתכנו מעט נפיחות ועקצוצים גם לאחר מכן. אולי כדאי לשאול את הרופא שלך מה אתה יכול לעשות כדי להתמודד עם תופעות הלוואי.

מהם היתרונות והחסרונות של איפור קבוע?

החסרון הראשון די ברור. זה קבוע. יהיה לך את זה לשארית חייך. או, מכיוון שבאמת סביר שהדיו ידהה עם הזמן, יהיה לך אותו לפחות לכמה שנים. המשמעות היא שאם בחרת באייליינר קבוע כחול, תצטרך לחיות עם צבע האייליינר הקבוע הספציפי הזה לזמן מה, אלא אם כן אתה מוכן לעבור יקר וכואב (בדרך כלל כואב יותר מתהליך איפור קבוע). ) הסרת קעקועים כדי להיפטר ממנו.

כמובן שזו כנראה הסיבה שבגללה אנשים מתאפרים מלכתחילה, אז זה נחשב גם כמקצוען: העובדה שהוא נשאר. זו באמת חרב פיפיות.

זו הסיבה שאם אתה רוצה להתאפר, אתה צריך לחשוב הרבה לפני קבלת ההחלטה שלך; אין שום גב של בוקר שאחרי טייק ברגע שיש לך סוג כזה של איפור על הפנים שלך. בהרבה מרפאות ומכוני יופי שבהם מוצעים שירותי איפור יהיו גם מומחים שיעזרו לך בבחירת הצבע והעיצוב שלך.

כדי לקבל את המראה הרצוי ולהימנע מזיהומים, הקפידו לקבל קוסמטיקאית או מומחית לאיפור קבוע שאתם סומכים עליה, המשתמשת בציוד מעוקר.

חסרון נוסף לאיפור קבוע הוא העלות; משהו פשוט כמו אייליינר קבוע יכול להחזיר אותך בכל מקום משלוש מאות דולר לאלף. זה עוזר לך לצמצם את הצורך לקנות אייליינר כל כמה שבועות או חודשים, מה שאכן חוסך לך קצת כסף. אם אתה חושב על זה, זה לא כל כך חרדה, באמת.

See also  סגנונות שיער לחתונה יהודית

מה לגבי איפור חצי קבוע, כמו תוחם שפתיים חצי קבוע? האם יש הבדל?

זה תלוי עם מי אתה מדבר. איפור קבוע נקרא לרוב גם איפור קבוע למחצה; אז אתה יכול לבחור להתייחס לעבודת תוחם השפתיים החדשה שלך בתור תוחם שפתיים קבוע למחצה או תוחם שפתיים קבוע. עם זאת, לפעמים יכול להיות הבדל קטן בין איפור קבוע למחצה. מותגים או קווי קוסמטיקה מסוימים יציגו את המוצרים או השירותים שלהם כאיפור למחצה, אך למעשה יתייחסו לקוסמטיקה רגילה שנוסחה ללבוש ארוך במיוחד.

בין אם את מתכננת לנסות את האיפור וללכת מתחת למחט של הקוסמטיקאית עם אייליינר קבוע או תוחם שפתיים חצי קבוע, או פשוט למצוא איזו תוחם שפתיים חצי קבוע עמיד לאורך זמן, לקבל את הצבעים והשירותים המתאימים לצרכים שלך. קל, אם אתה יודע מה אתה מחפש.

Recommended Articles