איפור של קמע מכללה

כצופה במשחק כדורגל במכללות בתחילת ספטמבר, עיני סרקו את האצטדיון כשנכנסתי וגיליתי שהוא מלא באוהדים, מאמנים, מעודדות, שחקני קבוצה, הלהקה הצועדת, התקשורת, ואחרון חביב – הקמע של בית הספר. . לעתים קרובות אני תוהה מי נמצא בתוך התחפושת הקטנה והחמודה הזו (לעיתים ענקית) ואיך זה חייב להיות לראות את עולמם מבפנים. האם זכר או נקבה מבדרים את המעריצים ומצטלמים להזדמנויות צילום? אם הייתי פוגש את האדם הזה מחוץ לתחפושת, האם תהיה לו אותה אישיות שופעת שראיתי במשחק? עד כמה הם לא נוחים כשהם מתאימים לתחפושת? הם נשרפים? קשה לנשום? אילו מחשבות עוברות בראשם כשאנשים מתאספים בדאגה ועומדים מנגד כדי להצטלם? אהה, הדברים שקמע מכללה חייב (ולעשות) לסבול במחיר של ידועה ותהילה גם כשיש כל כך מעט משניהם שמתחברים לעבודה. מלבד חברים לכיתה וסגל, אף אחד לא באמת יודע מי מרכיב את הקמע של המכללה ומביא אותו לחיים.

אני זוכר את משחק הפוטבול הראשון שלי בקולג’ כשהשתתפתי במיוחד כדי לראות את הבן שלי חלק מאירוע הפתיחה שקיבל את פני הקבוצה על המגרש. ספגתי כל מה שקשור למשחק ההוא והרגשתי כמו נער שחשבתי שוב על ימי התיכון שלי. זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את הקמע של בית הספר, שבכל מבט שקיבלתי, היה די משעשע ומשעשע. הקמע הזה בהחלט עשה את עבודתו היטב כי הרגשתי גאה עוד יותר להיות קשור לאוניברסיטה.

כמו בכל מקצוע, יש דרישות שמגדירות בצורה ברורה את ההרכב של המועמד המושלם. קמעות חייבים להיות בכושר גופני ואנרגטי. אין עמידה במקום (אלא אם מצטלמים) כאשר אתה חייב להיות גלוי בין המעריצים ומעורב באופן פעיל בכל עת. ידם העליונה של קמעות בעלי נטייה אתלטית, גמישים למדי וגמישים במיוחד, כמו זה של מעודדת. להתעמלות, ריקוד וספורט פנאי יש את היתרונות שלהם. המועמדים חייבים להיות מסוגלים לעמוד בחום. הטמפרטורות יכולות להגיע בקלות ל-120 מעלות בתוך התחפושות הללו, ולעיתים קרובות עושים זאת במיוחד אם מצעדים סביב מגרש כדורגל בפלורידה שטופת השמש באמצע ספטמבר. שמירה על לחות היא הכרח מוחלט. ואחרון חביב, קמע חייב להיות משעשע שדורש אישיות, הומור, יצירתיות וספונטניות. אישיות היא מתנה ולא משהו שניתן ללמוד. או שיש לך את זה או שאין לך. זה נכון גם עם צד הומוריסטי וכישרון להיות יצירתי.

See also  איפור מעודדות: 9 דרכים להשתמש בגליטר "רוקדים עם כוכבים" סִגְנוֹן!

תרגול מביא לשלמות. כולנו שמענו את הקלישאה הזו בעבר. אין יותר מה להוסיף על זה. זה פשוט הגיון בריא. איזו דרך טובה יותר לבקר את הביצועים שלך מאשר לצפות בסרטון שלך. קמעות חייבים לדעת את כללי המשחק. אין דבר מביך יותר מקמע ששואב את הקהל למשהו שיועיל לצוות האורחת. ילדים מפוחדים, מעריצים מגעילים, הפסדים הרסניים, הדברים האלה הם דבר מובן מאליו וקמע טוב צריך תמיד לדעת בדיוק איך לנהל משא ומתן, לפעול לפיו ולבצע אימפרוביזציות הכרחיות כדי להתמודד עם כל הנסיבות הסובבות – ניצחון או הפסד, בפאר של ניצחון או ייסורי התבוסה.

המשרה היא משרה התנדבותית, אך בהתאם למכללה או לאוניברסיטה, ניתן לקבל מלגה. היכולת לטייל עם הצוות, לעבוד עם המעודדות וחברי הלהקה משרה עבודת צוות ומביאה לידידות לכל החיים. יש שיגידו שלקמע יש את ההזדמנות להתנהג כמו טיפש מכיוון שלציבור הרחב אין מושג מי ממלא את התחפושת; אבל אל תלך שולל, יש שיטה לטירוף. יש תגמולים רבים לקמע מכללה, אבל הגדול מכולם יהיה מימוש עצמי. מתחת לכל האיפור הזה אתה חייב למצוא אדם ייחודי המייצג את העלמה שלו עם תחושת גאווה גדולה, סיבולת מדהימה, ואולי אפילו השקפת חיים מדהימה!

Recommended Articles