אמנות ציפורניים כצורת אמנות צומחת

אופנה תמיד התנסתה בסוגים רבים של צורות אמנות. אחד הדברים הכי צומחים וקורים כיום באופנה הוא אמנות הציפורניים היפה. נשים אופנתיות מקשטות כעת את ציפורניהן בהרבה עיצובים יפים, החל מפשוטים ומאופקים ועד לדוגמאות מורכבות ומקוממות יותר.

אמנות ציפורניים הופכת ציפורניים לקנבס קטן. עיצובים אמנותיים רבים יכולים להיעשות על שטח כה קטן. ניתן לעשות זאת על ידי ציור ביד חופשית או על ידי שימוש בחומרים דקורטיביים רבים כמו אבני חן, נצנצים, כוכבים, נקודות, פסים וכו’.

ציור ביד חופשית על ציפורניים:

ניתן לצבוע ציפורניים ביד חופשית. אבל זה צריך להיעשות עם טיפול נאות והליך נכון. לפני תחילת הצביעה, יש לגזור יפה, לנקות ולייבש את הציפורניים. ראשית יש למרוח את שכבת הבסיס. לאחר מכן מרחי שתי שכבות בצבע הציפורן הרצוי בהתאם לעיצוב. לאחר מכן התחל לצייר עליו במברשת על ידי לקיחת צבעי הציפורן הרצויים. בסיום, הניחו לו להתייבש. בסוף יש למרוח שכבת עליון שקופה על העיצוב המלא. זה עוזר לאמנות להישאר זמן רב יותר. למתחילים כדאי להתחיל עם עיצובים פשוטים. תן ליצירתיות שלך לזרום דרך המברשת. זה יכול להיות פרחוני, גיאומטרי, מופשט לפי הסגנון שלך. להשראה, אתה יכול לדפדף בגלריות רבות של אמנות ציפורניים גם באינטרנט.

אמני ציפורניים מקצועיים:

כאשר ניתן לעשות בניית ציפורניים בבית, יש אנשי מקצוע בסלון יופי לעבודה זו, הנקראים ‘ציפורניים’. ציפורנית מקצועית עושה את זה בצורה טובה יותר. הם משתמשים בחומרים נכונים ובטכניקות מתאימות כדי להפוך אותו למושלם.

שימוש באביזרים על ציפורניים:

אבני חן דקורטיביות רבות, נייר כסף, פרחים זעירים ואביזרים אחרים כאלה זמינים בשוק אשר ניתן להשתמש בהם כדי להעניק לציפורניים מראה תלת מימדי. צבעי ציפורניים מוקדמים יותר היו זמינים עם כוכבים ונצנצים מרחפים בתוכם. אבל כיום חומרים כאלה זמינים בנפרד. מרחו תחילה כמות קטנה של סילר אמנות ציפורניים על הציפורן. ואז לשפוך כמה פריטים דקורטיביים על צלחת. כעת תרימו פריטים רצויים בעזרת פינצטה או מקל מניקור. לאחר מכן הניחו על הציפורן בזהירות והפעילו עליה מעט לחץ. תן לזה להתייבש.

See also  ניקוי לא נכון עלול להזיק לצמיתות למחליק השיער שלך

מדבקות לציפורניים

מדבקות לציפורניים הן עיצובים מוכנים שנוצרו בצורת ציפורניים. ניתן ללחוץ עליהם פשוט על ציפורניים כדי לקבל תיקון מיידי.

הפופולריות של אמנות הציפורניים:

אמנות הציפורניים מקורה ביפן. אבל זה צבר פופולריות עולמית בעשר השנים האחרונות. ציפורניים מקצועיות צומחות כיום במכוני יופי רבים. מוסדות רבים מציעים גם קורסים בנושאי ציפורניים. מדינות רבות מארגנות סדנאות ותערוכות לבניית ציפורניים כדי לקדם את צורת האמנות האופנתית הזו. לא רק ציפורניים, גם צביעת ציפורניים הופכת לטרנד האחרון. כל הפיתוח הזה מראה שצורת האמנות הייחודית, האופנתית והמסוגננת הזו הולכת להישאר ארוכה וחזקה יותר בעולם האופנה.

Recommended Articles