אסתי לאודר בשמים יפים והנאה

כשאנחנו מדברים על אסתי לאודר, הדבר הראשון שעולה לנו בראש הוא פשטות ואלגנטיות. אסתי לאודר הייתה המייסדת המשותפת של חברות אסתי לאודר. היא הקימה את החברה עם בעלה ג’וזף לאודר בשנת 1946. ג’וזפין אסתר מנצר נולדה ב-1 ביולי 1906, בקורונה, קווינס, ניו יורק. היא הייתה האישה היחידה שהופיעה ברשימת הגאונים העסקיים המשפיעים של המאה ה-20 של מגזין “טיים”. זה מדבר רבות על הצלחתה בתעשיית האופנה.

לאסתי לאודר יש 56 בשמים תחת המותג שלה. הבושם הראשון שוחרר בשנת 1953 בשם Youth-Dew לנשים. בושם זה עדיין זמין באתר אסתי לאודר או באתרי בשמים אחרים באינטרנט. הבושם הזה התקבל היטב גם היום בגלל הניחוח החושני שלו שמוציא את הצד החושני של האישה. גם הניחוח הזה עמיד להפליא. למרות שזה בושם חזק, הוא גם די נעים שמייצג בצדק אלגנטיות וסקסיות בו זמנית.

בושם נהדר נוסף של אסתי לאודר שיצא בשנת 1969 הוא ה-Azuree Pure לנשים. אומרים שגברת אסתי לאודר יצרה את הבושם הזה כשהיא נהנתה מהיופי של הים התיכון. לבושם זה ניחוח רענן של בזיליקום, יסמין, ורד, אזוב וענבר. זוהי יצירה מקורית של אסתי לאודר אשר מציגה את היצירתיות והכישרון שלה בתחום הבשמים.

אסתי לאודר השיקה בושם Beautiful שהוא ניחוח פרחוני, בשנת 1986. לבושם זה ניחוח של זר פרחים רומנטי של אלף פרחים בשילוב ניחוחות הדרים ועצים. זהו סוג הניחוח שיגרום לך להריח אלגנטי ונשי. ליפה יש הרבה גרסאות עדכניות שיצאו בשנים האחרונות. הם כוללים Beautiful Love, Beautiful Precious Drops, Beautiful Sheer והמהדורה האחרונה של 2009 היא Beautiful Spring Veil. זהו סוג של ניחוח שלעולם לא ניתן לתייג כמיושן. זה קלאסי!

סדרת היפה תמיד הייתה הבשמים הנמכרים ביותר כבר למעלה מארבעה עשורים. למרות שהבשמים היפהפיים האחרונים הם קלים מאוד ורכים הרבה יותר מהמקור, הוא עדיין נושא את המהות של הבושם היפה המקורי. ניחוחות אלה נהדרים לאירועים מיוחדים כמו גם ללבוש יומיומי.

See also  הכנת בשמים עם כימיקלים ארומה

בושם Pleasures הושק בשנת 1996 אשר תוכנן כך שיתאים לכל אישה בכל רגע. זה משקף את הרצונות של נשים מודרניות לחוות את ההנאות הקטנות של החיים. יש לו ניחוח פרחוני אהבה של אדמונית, שושן, ורד ביי, יסמין וקארו קארונדה. מאוחר יותר בשנת 2006 הושקה המהדורה המוגבלת של Pleasures Gwyneth Paltrow כדי להצעיר את הניחוח המקורי של Pleasures. לבושם זה זכה להצלחה רבה מכיוון שהוא אושר על ידי אחת השחקניות הידועות ביותר של אותה תקופה.

לאסתי לאודר יש גם קולנים רבים לגברים הכוללים תענוגות, לאודר, מעבר לגן עדן ואינטואיציה. קולנים אלה היו די פופולריים בקרב הגברים ועדיין הם. כל הניחוחות הללו זמינים באינטרנט במחירים מוזלים.

Recommended Articles