ארבעה סודות יופי מהודו העתיקה

במשך דורות, נשים מטפלות בעור ובשיער שלהן משפע הטבע. להודו יש תת יבשת עצומה של מורשת צמחים, והיא מספקת שפע של מתכונים עתיקים שהיו יעילים לאורך זמן והופכים את ההשפעות המזיקות של הכימיקלים שאנו נוטים להשתמש בהם.

מתוך כל הטיפולים העתיקים, ישנם ארבעה סודות שונים בטיפולי יופי מהודו העתיקה שהצטיינו בפופולריות וממשיכים לעבור מדור לדור.

כּוּרכּוּם

כורכום, מבוטא בהודו כאלדי, הוא עשב עתיק עם ערכי מרפא וכוחות ריפוי גדולים. האלדי משמש גם כתבלין בבישול הודי, כי יש לו כוחות ריפוי חזקים המסייעים לעיכול.

אבל הכורכום למעשה מפורסם בייפוי העור שלו. זה מפחית פיגמנטציה, ממזער אקנה, ומספק למשתמש עור זוהר. מכיוון שהוא עשב פופולרי כל כך, הוא זמין בכל המטבחים ההודיים.

למעשה, לנישואים הודים יש טקס משמח, הנקרא haldi, שבו הכלה מורחת משחת כורכום על כל גופה לעור זוהר במיוחד.

דבש

הדבש משמש כקרם לחות, מגיב לחות, מגיב זוהר, מרכך וניקוי. לדבש אין תופעות לוואי וניתן למרוח אותו מדי יום כדי לשמור על העור רך ולעזור לשמור על הלחות בנקבוביות.

דבש הוא המרכיב המושלם לתרופות ביתיות מכיוון שניתן לערבב אותו בקלות עם מרכיבים אחרים כמו חלב, משחת משמש ומיץ לימון כדי למקסם את טיפולי העור שלך. לדוגמה, מיץ לימון יעזור להבהיר את העור בעוד שהדבש ישמור על לחות העור והתחדשות כאשר מיץ הלימון עושה את עבודתו.

מי ורדים

הזדקנות היא בעיה גדולה, במיוחד עבור אנשים המגיעים לאמצע שנות השלושים לחייהם המגלים קמטים, פגמים או צניחת לחיים בפעם הראשונה. מי ורדים הם עפיצות מצוינת ומפורסמים בהאטת תהליך ההזדקנות של העור וחיטובו. מכיוון שקשה להפיק מים מעל כותרת של ורד, אנשים רבים בהודו מורחים את הוורד ישירות על פניהם. זה מספק יתרון נוסף, מכיוון שהאיפור של עלי הכותרת עוזר למים לנקות ולהסיר שמן מהנקבוביות.

See also  תוכנית עסקית לסלון יופי - החלטות תזרים מזומנים

כדור הארץ של פולר (Multani Mitti)

מרכיב היופי ההודי העתיק המועדף והשימושי ביותר מגיע היישר מקן האם הטבע. בהודו, כדור הארץ של פולר נקרא multani mitti. זוהי תרופה טבעית לאקנה ותכשיר ניקוי שמותיר את העור רך כמו נוצה. הוא משמש בדרך כלל במסכות פנים ובקרצוף, וניתן להכין אותו בקלות לבית. הוא סופג את כל השמן והופך את העור לפחות שומני, ומקטין את הסיכוי להתפתחות פצעונים. אנשים מוסיפים דבש, כורכום, מיץ ליים וחלב כדי להוסיף יעילות למסכות הפנים שלהם.

ישנן דרכים רבות שבהן אנשים יכולים לייפות את עצמם. שב עם אישה מבוגרת מהאזורים הנידחים של הודו, ואפילו היא תספר לך דרכים לשפר את היופי שלך שאולי מעולם לא חשבת עליהם. לא האינטרנט ולא העיתונים יכולים לספק לך מידע שיש לנשים החכמות הללו להציע.

בין אם יש לך דייט לוהט, פונקציה עסקית חשובה או נישואים בנגליים להשתתף, סודות היופי האלה הם תרופות מהירות שיעזרו לך להיראות במיטבך.

Recommended Articles