בושם: יתרונות וחסרונות של ניקוי

הדבר הטוב ביותר שקרה אי פעם לקולקציית הבשמים שלי הוא להכפיל את תקציב ההפצה שלי לחודשים אוקטובר עד דצמבר. בעיקרון, אני מצמצם שלושה חודשים קודם לכן בשנה ומוציא מאוקטובר עד דצמבר מאז שיוצאים ניחוחות חדשים. אם אתה עדיין לא יודע, דגימות או פיצולים הם כאשר אתה נכנס לעלות של בקבוק וכולם מקבלים חלק קטן יותר מהבקבוק או ‘פיצול’ בשבריר מעלות הבקבוק המלא – פיצולים מתרחשים כמעט תמיד עם ניחוחות חדשים.

לכן הרצון שלי להגדיל את תקציב הבשמים שלי לאוקטובר, נובמבר וכמובן דצמבר – אלו החודשים שבהם בשמים יוצאים בהמוניהם ואם בא לכם להיכנס לחלקים טובים, זה הזמן! עד שהתגלגלו ינואר ופברואר, הפיצולים בדרך כלל דעכו. אולי לא כולם ירצו לעשות את זה כמוני אבל אני מוצא שזה עובד הכי טוב בשבילי ככה ואני תמיד הרבה יותר שמח ויש לי הרבה דברים יפים לרחרח לאורך כל חודשי ינואר ופברואר.

למעשה, אני מגלה שאני מקבל כל כך הרבה פיצולים נהדרים במהלך אוקטובר-דצמבר, שזה מעסיק אותי מאוד בניסיון להתעדכן ולהריח את כולם בחודשים שלאחר מכן! אני מנסה לקצב את עצמי וזה ממש כיף. רק עוד משהו לחכות לחגים! אני אכנס ישר לפברואר ויש לי הרבה פחיות לא מרחרחות שוכבות מסביב (ובשכיבה אני מתכוון לסדרה מסודרת בתא האחסון האהוב עלי ביותר בכל הזמנים, שמיועדת לספוגיות שלי במיוחד!)

כאן אני מגיע לחלק שרוב האנשים לא אוהבים בבושם – העלות. מיזוג והחלפות מושלמים אם יש לך תקציב כי אתה לא משלם מחיר מלא של הבקבוק – ורוב הזמן לא היית משתמש בכל הבקבוק בכל מקרה. תקציב קטן יותר לא מגביל את האפשרויות שלך ואת מה שאתה יכול להחזיק – הוא הביא אותך לעולם של דגימות ותאמינו או לא, אולי תקבלו כמה ניחוחות מאוד מגניבים שלא הייתם יכולים לרכוש במחירי בקבוק מלאים.

See also  ביקורת על הסרט בושם

המקצוענים

1. התקציב שלי. אני צריך לומר יותר? כולנו עם תקציב כאן!

2. מעולם לא הייתה לי רכישה הרת אסון, כי יש לי אסטרטגיה. אני יודע מה קורה לנקניק אם אני אוהב את זה, אוהב את זה, או אם אני לא אוהב את זה אני מחליף את זה!

3. אני אוהב את כל הבקבוקים המלאים שלי. כלומר אני מעריץ אותם עד אין סוף. אני מאוד קריטי בבחירת ניחוחות שאני רוצה בצורת בקבוק מלא. אלה TO DIE FOR בעיניי.

4. אתה יכול ללבוש ניחוח אחר בכל יום! (ככל שהאוסף שלך גדל!)

5. אתה יכול לעשות השוואות בין שורש כף היד לבין שורש כף היד, מכיוון שאני מוצא את הריח הטוב ביותר עבורך ועבור המועדפים האמיתיים שלך. תהליך של חיסול, מותק!

6. אם אתה מתחיל לארגן את הבקבוקים שלך בהתחלה זו לא משימה מכריעה לעקוב אחר הכל ועם בקבוקים קטנים יותר, מקום אחסון הוא פחות בעיה!

7. אם כבר ניחוחות נמצאים במיכלים מטילים פירושו לנסוע עם מטנק או שניים זה קל מאוד כאשר לוקחים בחשבון את התקנות לגבי נוזלים במטוסים, בנשיאה ובמזוודות בכלל.

8. הנחה על מבצעים מקוונים על ניחוחות חדשים פירושו שהמחיר למוזל נמוך יותר וידידותי יותר לתקציב! וניחוחות חדשים יותר עשויים לספק דוגמיות בעלות נמוכה שתהיה גניבה ללא צורך לארגן החלפה או פיצול!

9. מספר שחרורי הניחוחות החדשים לא חייב להציף אותך כל עוד אתה זוכר שאתה לא חייב לעמוד בקצב.

10. דבר אחד למדתי: הרבה יותר קל להיות ספונטני עם דגימות/החלפות בעלות נמוכה יותר וזה פוגע הרבה פחות בכיס אם מתברר שאת לא אוהבת את הבושם. במונחי בושם: מדי פעם קנייה אימפולסיבית + קצת איפוק = בלי אשמה. מה שאתה לא אוהב יכול להיות בדיוק הפריט שאתה צריך להחליף כדי לקבל את ניחוח LOVE IT הבא שלך!

11. סבלנות זה דבר מקסים… אם הציפייה לא הורגת אותך. אני אשב על כסף מתנה במשך חודשים לפני שאחליט על דגימות שאני רוצה או בקבוקים שאני לא יכול לחיות בלעדיהם, מקפץ מהקירות ומחכה שהחבילה תגיע. הבקבוק הגדול הבא שלי יגיע בחג, ותהליך החיסול כבר החל!

12. פחיות הן בדרך כלל קטנות מכדי שהבושם יתקלקל לפני שאתה משתמש בהכול

13. אם תקבלו פחיות בטווח של 15 מ”ל – 20 מ”ל תופתעו כמה זמן זה יחזיק מעמד

14. הטעם שלך בבושם וחוש הריח שלך מתפתח איתך ומשתנה תוך כדי – מה שאתה אוהב השנה אתה עלול לשנוא בשנה הבאה. פחיות קטנות, בהשוואה לבקבוק גדול שלעולם לא תצליחו לעבור, מספיקות כדי לשמור אותך במיץ שאתה אוהב מבלי לנעול אותך בבקבוק מלא של ריח שאתה עלול לשנוא או לצמוח ממנו מחר.

See also  איך להכין בושם דיסקונט משלך - בושם דיסקונט ייחודי משלך

הרמאים

1. אם אתה אוהב את כל הבקבוקים שלך, השתתפת בהחלפה יכול להיות קשה אבל הם מהנים!

2. פיצולים נעשים בדרך כלל עבור מהדורות חדשות. עד שאני מתחיל להריח אותם בחנות כלבו (אם אני לא רוצה להזמין עיוור), ההזדמנויות האלה חלפו.

3. בקבוקים יפים. כשאתה עושה פיצול, רק אדם אחד מקבל את הבקבוק, בדרך כלל המארח. (מי שסידר את הפיצול, הלך והקדים את הכסף, מדד, מזג, שלח בדואר וכו’.

4. אני בדרך כלל מפספס מכירות אם הן סוג של מעשה-עכשיו.

5. אם מטקים צריך מיכלים, מיכלים קטנים. זה יכול להיות קשה להכניס את הבושם לבקבוקון והם קטנים ולכן הם נשברים די בקלות אם לא נזהרים

6. כאשר אתה משתמש בבקבוק דגימת התזה או בקבוק מטהר שבו העור שלך בא במגע עם הבושם בכלל הריח יכול ‘להתהפך’ או ‘להתקלקל’ מהר מאוד בגלל ערבוב השמנים. אתה עלול גם לגמור עם עכירות ומשקעים בבקבוקים שלך.

7. אם אתה אורז עם מרססים יש לך סיכון גדול יותר לדליפה והתאיידות.

8. פחיות של פחות מ-5 מ”ל בדרך כלל לא מחזיקות מעמד יותר מחודש – כך שאם אתה הולך קטן מאוד, לא תצא מזה כל כך הרבה בלאי אבל אם לא התכוונת לקנות את הבקבוק המלא בלי קשר – זה אולי לא משנה.

9. לפעמים זה יכול להיות קשה לארגן פיצול של בקבוק במיוחד אם הוא לא שוחרר לאחרונה

10. דיקנטים שמסודרים דרך אתר/שירות לעומת קבוצות של קנקנים שמסדרים לעתים קרובות פיצולים משלהם, נוטים להיות מעט יקרים. אמנם לא יקר כמו בקבוק מלא, אתה משלם פרמיה על לא צריך לארגן פיצול עם מישהו או למצוא פיצול שמישהו כבר עושה.

See also  מה זה פרפומיסטה?

כפי שאתה יכול לראות, פיצולים, החלפות וניקויים באופן כללי יכולים להיות סבירים מאוד, אפילו עם התקציב הקטן ביותר והם נהדרים אם אתה מעוניין להריח הרבה ניחוחות שונים ויש לך רק קצת מכל דבר לנסות. זה כמו שיש לך מאות אביזרים בלתי נראים!

אני אישית מרגיש שבזבזתי את רוב הכסף שלי כשקניתי בקבוקים מלאים. לא רק שנשארתי עם אותו ניחוח, אם כי מקסים, אלא שמתי את כל תקציב הניחוח שלי במשך השנה כולה (כי זה היה כמה שהייתי מוציא על בושם) בבת אחת. לא נתתי לעצמי מקום להתנועע ולנשום ולרחרח! אז הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לי, למרות שאני מתגעגע אליו מאוד, הוא שהבושם האהוב עליי הופסק.

Recommended Articles