בושם White Diamonds של אליזבת טיילור בדירוג הגבוה ביותר

שום דבר לא יכול לנצח את האלגנטיות של קלאסיקה, אפילו כשזה מגיע לניחוחות. זו כנראה הסיבה שבמהלך סקר של Euromonitor, ניחוח החתימה של הבושם White Diamonds של Elizabeth Taylor, הוא עדיין הבושם הנמכר ביותר שעוצב על ידי ידוען בעולם כולו. הוא מכר יותר מ-67.2 מיליון דולר מאז 2008.

אליזבת טיילור הייתה זו שהתחילה את הכל: מעמד הסלבריטאי הזוהר והניחוחות החתומים על שמה. שניה טווין, פריס הילטון, שרה ג’סיקה פרקר, ג’יי לו ועוד סלבריטאים רבים הלכו בעקבותיה, והוציאו ניחוח מיוחד משלהם. עם זאת, הניחוח שלהם חיוור בהשוואה ל-White Diamonds Partum של כוכב העל האיקוני. זה היה שיתוף הפעולה בין ליז טיילור ואליזבת ארדן ב-1991 שבאמת דחף את הריח הזה למכירה. בשנת 2010, הוא אמור לחגוג 19 שנים להיווסדה. דמיין ש! עברו עשרות שנים והניחוח עדיין ממשיך ונשאר מועדף גם בקרב סלבריטאים.

השני אחרי בושם White Diamonds של אליזבת טיילור, הוא בלתי נסלח מאת פ.דידי או שון ג’ון קומס. קומבס. מאז, הוא היה מספר שתיים ב-White Diamonds, ממשיך עם הריח השני שלו, I Am King.

סלין דיון ושרה ג’סיקה פרקר נמצאות במקומות השלישי והרביעי עם הריחות הנפלאים שלהן. סלין דיון קראה לבושם שלה על שם עצמה. שרה ג’סיקה פרקר, לעומת זאת, כינתה את השם שלה “מקסים”. בינתיים, הדיווה, ג’ניפר לופז, שומרת את זה אמיתי במקום השביעי עם הבושם שלה, Glow by J-Lo. הנשים האלה תכננו הרבה בעתיד, כשהן הולכות בדרכה של ליז טיילור. שוחררה ממש לפני סרט ההמשך של סקס והעיר, שרה ג’סיקה פרקר הוציאה את SJP NYC בפברואר. זה הריח האחרון שלה. בינתיים, ג’ניפר לופז החליטה לחדש את הניחוח הקיים שלה, Glow, לעוד ניחוח פירותי ופרחוני בשם Blue Glow. כפי שתזכרו, לריחות החתימה של אליזבת טיילור יש ריח מובחן, פירותי ופרחוני גם כן. יָד הַמִקרֶה?

See also  שיעור בבקבוקי בושם

בינתיים, בריטני ספירס גם קפצה לעגלת הניחוחות שפתחה אליזבת טיילור. עם הריח המיוחד שלה, סקרנית, היא הגיעה למקום השמיני ברשימת הבשמים הנמכרים ביותר של סלבריטאים. למרות חייה האישיים של כוכבת הפופ הבעייתית, היא עדיין הצליחה למצוא דרך לגרום לזה לעבוד לטובתה. היא מתעלת את ליז טיילור עם הגירושים הבעייתיים שלה והחיים באור הזרקורים של התקשורת. ניחוח החתימה הנוסף של ג’ניפר לופז בשם Still מגיע למקום העשירי.

Coty היא החברה שאפשר לסמוך עליה כשזה מגיע לרוב הניחוחות החתומים הללו. הם זוכים לאמון על ידי סלבריטאים מתגלגלים כמו ג’ניפר לופז, סלין דיון ושרה ג’סיקה פרקר. עם זאת, אם אתם מחפשים את שיתוף הפעולה שעומד במבחן הזמן, זה אליזבת טיילור עם אליזבת ארדן עם White Diamonds. זה עדיין נשאר מועדף בקרב נשים, והוא מרכיב עיקרי בכל ארנק. בשנת 2010, סלבריטאים נוספים ינסו לעמוד בראש הבושם White Diamonds של אליזבת טיילור, כולל קים קרדשיאן, פרגי, ביונסה ואווה לונגוריה. האם הם יכולים לעמוד בסטנדרט של אליזבת טיילור?

Recommended Articles