בחר את טיפול טיפוח העור המתאים לעור שלך

הזוהר על העור שלך תורם למראה הכללי שלך. למרבה הצער, חיים לחוצים, חשיפה לשמש וזיהום – כולם גובים מחיר מהעור שלך והוא מתחיל להיראות עמום, יבש וחסר חיים. לכן חשוב לטפל בעור שלך כחלק משגרת טיפולי היופי היומיומית שלך.

שאיבת שומן

דרוש עור טוב ובריא לשאיבת שומן. לאחר הסרת שומן מחלקים בגוף, העור אמור להיות בעל גמישות מספקת כדי להחזיר את עצמו ולהתאים בצורה מושלמת על הגוף החדש. אם לעור כבר יש סימני מתיחה או שהוא מחוספס או יבש מדי, ייתכן שהתוצאה הסופית של שאיבת שומן לא תהיה כל כך יפה.

ליפופילינג

ב-lipofilling, השומן מאזור אחד בגוף מועבר לאזור אחר. לדוגמה, ניתן להזריק את השומן מהירכיים שלך לחלקים אחרים היכן שהוא נדרש. הליך קוסמטי זה משמש פעמים רבות להצערת הפנים ולשיפור השפתיים או הלחיים. העור על הלחיים שלך נראה רענן והפנים שלך מקבלים מראה בריא כללי.

תיקון צלקת

זה כולל שחזור כימי של צלקות עור. דרמה-רולר משמש ליצירת דקירות מיקרו בעור ומסייעים בהשראת קולגן. זה עוזר מאוד להפחית צלקות אקנה וסימני מתיחה, ומשאיר את העור רענן ומתחדש. קוקטייל של ויטמינים, חומרי הבהרה וכמה תערובות מיוחדות משמשים למטרה זו. ניתן להשתמש בלייזרים גם לתיקון צלקת. חלק מהצלקות הקשות עשויות לדרוש ניתוח לטיפול.

פיגמנטציה של העור

משטרי טיפול ביתי נחשבים הטובים ביותר למאבק בפיגמנטציה של העור. מניעה נחשבת בדרך כלל כמקום הנופש הטוב ביותר. פילינג פירות ומריחת מוצרים טבעיים כאלה עוזרים להבהיר את העור על ידי פילינג והסרה של תאים מתים. העור השזוף מוסר והוא נותן לעור שלך זוהר טבעי. הליכים נוספים שניתן לשקול הם – חיטוב בלייזר, ליטוש עור וטיפול פנים אוקסי. הטכניקות הללו עוצבו במיוחד כדי להעשיר את העור שלך ולגרום לו לזהור!

See also  האם LifecellSkin הוא קרם רב עוצמה נגד קמטים או תרמית טיפוח עור יקרה אחרת?

אקנה

אקנה מטופל בדרך כלל באמצעות שימוש מקומי ותרופות דרך הפה – במידת הצורך. פילינג לאקנה הוא טיפול פופולרי. אלה כוללים פילינג גליקולי, פילינג אזלאית וסליצילי. שימוש באור LED כחול הוא אחת הדרכים הבטוחות ביותר לטיפול באקנה.

נוגד הזדקנות

ההזדקנות מופיעה תמיד על העור לפני כל חלק אחר בגוף. טיפולי עור לאנטי אייג’ינג כוללים פילינג פירות, מתיחת פנים כירורגית ולא כירורגית, מיצוק עור וחיטוב לייזר.

טיפולי פנים טיפוליים

טיפולי עור בעיצוב מדעי הם דרך מצוינת להצעיר את העור שלך. טיפולי פנים אלו מעניקים לעור שלך זוהר זוהר. טיפול פנים אוקסי משמש לקילוף לחות ולהעניק זוהר מיידי לעור מכל הסוגים. פילינג Oxy Jet משמש להעשרת העור במיקרו-נוטריינטים ולעזור להחזיר את הברק שלו. טיפול פנים דלעת משמש במיוחד לטיפול בסוגי עור יבשים כדי להזין, להעניק לחות ולהעניק לעור שלך זוהר מיידי.

עם זאת, מומלץ לקבל חוות דעת מומחה וייעוץ עור כדי שתוכל לבחור את הטיפול המתאים לעור שלך.

Recommended Articles