ברק עדין, יפה ומתוחכם של לק כרום

כאילו לק כרום כבר לא היה טוב מכדי להיות אמיתי, עכשיו הוא הציג את עצמו עם אפקט מראה יוקרתי שלקח סוג זה של צבע ציפורניים לרמה חדשה לגמרי של שלמות. האם אתה מוכן לחן המראה שהיית מכניס אליה את ידיך? תבטח בי; ההשתקפות של עצמך על הידיים שלך הייתה מה שהיקום חיכה לו. ואם אתה במקרה אדם אובססיבי למראות אז למה אתה מחכה?

מניקור מראה הנקרא גם ציפורני כרום, נותן לך מראה מלוטש כל כך מדהים שהוא כבש את ליבם ואת מוחותיהם של גורוס היופי העולמי. הצבעים המבריקים והמדהימים כל כך מושכים את העין עד שהם מוקסמים מאוד ממשתמשי המדיה החברתית או כל התעשייה לצורך העניין. מראה ששווה מיליון דולר ניתן להשיג באמצעות עטיפות ציפורניים מסוג מתכתי, לק כרום או כמות גדולה של אבקה פיגמנטית.

חלקם משתמשים בלכות ציפורניים מתכתיות ונוצצות כדי להשיג את המראה הרפלקטיבי המרתק הזה במקום פיגמנט נוצץ. חלקם ממשיכים עם גווני אפור כהה או לילך כדי לקבל אפקט מראה נכון אך מסתורי. אז זה לגמרי תלוי באדם אחר איזה סוג של השתקפות הוא רוצה לרדוף, בכל זאת לכל זה יהיה היופי והקסם הייחודיים שלו. אתה בוודאי הולך לסובב ראשים עם הלק הזה לשינוי צבע.

הנה רשימה של כמה כאבי ציפורניים כרומיות גדולים שיאירו את היום שלך.

• Julep מטאלי בזלדה הוא באמת עוצר נשימה! הצבע והברק שלו יבלטו בצורה מפוארת.

• ג’ל נס של סאלי הנסן במשחק כרום יפה יהיה גם בחירה טובה לנסות חוויה ייחודית.

• מורפוזית המתכת של Nails Inc הנקראת easy chrome היא הבחירה הטובה ביותר לקבלת המראה המשתקף והנפלא הזה. העסקה הזו מביאה לך יותר ממה שאתה מצפה.

• The Night Fight מאת Nars Nail Paint הוא בדיוק מה שהשם מרמז. האיר את כוכבי הלילה שלך באמצעות אפקט המראה הייחודי, הנוצץ והמפתה הזה.

• עוד אחד נהדר הוא Bang the Dream בצבע הציפורניים של סמית’ וקאלט. אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם זה. אין ספק שהגלקסיות הן הגבול שלנו.

• גוון ציפורניים Debohra Lippman מאת I’ll take Manhattan יכול להדהים אותך מעט מהברק והדיוק שלו. השג את המראה הקלאסי הזה על ידי האחד המיוחד הזה.

• לכה מקצועית של Zoya ב- saint גם חובה לנסות! אתה יכול להביע את הצד החביב והמוזר שלך עם זה. עם זאת, האפשרויות אינסופיות, אבל אתה זה שמחליט איזו מהן ראויה לזמן ולתשומת לב שלך.

See also  חברות קטנות ובינוניות וניהול שרשרת אספקה ​​ירוקה

לזרוח ללא הרף, לא רק בהיילייטרים, בגווני עיניים או בגלוסים, אלא ברק בהיר כמו יהלום עם המראה הזה בגימור המראה גם על הידיים שלך! אלטרנטיבה מצוינת לגווני הקשת בענן, המניקור הזה לא מהעולם ויכול להיות קלאסי כמו שאתה רוצה שהוא יהיה.

Recommended Articles