דברים שכולם צריכים לדעת לפני שהוא חווה קסם פדיקור

ביום ממוצע, אדם אחד יכול לצעוד עד 10,000 צעדים. למרות שזה טוב ללב, הצעדים הרבים האלה יכולים להזיק לרגליים. טיפול בכלבלבים בפדיקור הוא יותר מסתם עור חלק וציפורניים צבועות – למעשה, פדיקור מציע יתרונות שונים לגוף.

1. מגביר את זרימת הדם

במהלך הפדיקור, רוב מכוני הספא או מכוני הציפורניים מעסים את כפות הרגליים. עיסוי כף הרגל מאפשר להירגעות הגידים בכף הרגל, מה שגורם להגברת זרימת הדם בכפות הרגליים והרגליים. זה מקל על המתח סביב הקרסול והעקב ומציע הקלה מסוימת לאחר יום ארוך של הליכה או טיול.

2. פילינג

פילינג של כפות הרגליים מסיר תאי עור מתים, שהם האשמים לתירס וערבים. מאז פילינג מסיר עור מת, עור חדש בכף הרגל יכול להתחדש, במיוחד על העקב. תהליך זה יעניק לרגליים מראה חלק ורך.

3. שומר על לחות הרגליים

פדיקוריסטים משתמשים בשמנים וקרמים כדי לעסות את עור הרגליים. תהליך זה יעזור לשמור על לחות הרגליים, במיוחד לאחר פילינג. בסך הכל, זה מונע סדקים של עקבים או עור יבש מדי סביב האצבעות.

4. מונע זיהומים

ציפורניים הן כר גידול לפטריות, ולכן חשוב לנקות ולגזוז ציפורניים במהלך פדיקור. פילינג טוב לכף הרגל יסיר חיידקים מכפות הרגליים והרגליים, מה שימנע זיהומים כמו כף הרגל.

5. זה מרגיע

כף הרגל האנושית מכילה 33 מפרקים, 26 עצמות, ויותר מ-7,000 קצות עצבים. עיסוי כף הרגל מסייע להרפיית הגוף, מה שמפחית מתח ומשחרר רעלים. פדיקוריסטים מסוימים עשויים גם לעסוק ברפלקסולוגיה שהיא טיפול אלטרנטיבי שמאמין שמפעיל חלקים שונים בגוף באמצעות נקודות טריגר בכף הרגל.

מתי להגיד לא לפדיקור

היתרונות של פדיקור עולים בהרבה על השליליים. עם זאת, יש מקרים שבהם הבטיחות צריכה לבוא לפני היופי. סיבות אפשריות לכך שלקוח צריך לדחות פגישה כוללות:

See also  טרנדים בסגנון ציפורניים בשנת 2007

– פצעים פתוחים בעקב או בתחתית כפות הרגליים

– חבורות לא מוסברות

– פריחות או בליטות

– סימנים גלויים של פטרת ציפורניים

לסובלים מסוכרת חשוב לשים לב היטב לכפות הרגליים. זה בעיקר בגלל שזיהום יכול להעלות את רמות הסוכר בדם. אם כבר נקבעה תור לפדיקור, מקובל להתקשר תוך 24 שעות.

מציאת הסלון המתאים

אדם יכול לספר הרבה על סלון מתוך רושם ראשוני. דרך מצוינת לחוות את צוות המספרה היא להגיע לשם ולהרגיש את האווירה. דברים נוספים שכדאי לחפש כוללים:

– רישיונות קוסמטיקאית גלויים

– סביבת עבודה נקייה

– ציוד מתוחזק היטב

– נקי אמבטיות ומים

זכרו, פדיקור נועד להיות מהנה ומרגיע. חלק מזה הוא לקבוע אם מספרה יכולה לספק ללקוחותיה שירות מהשורה הראשונה.

Recommended Articles