האיפור הגנטי של רוטווילרים אמריקאים

רוב האנשים לא מבינים שיש שני סוגים של רוטווילרים. הסיבה לכך היא שיש מעט מאוד הבדל בין השניים. שני סוגי הרוטוויילרים הם הרוטוויילר האמריקאי והרוטוויילר הגרמני. הרוטוויילר הגרמני קצר יותר, חסון ושרירי יותר מהרוטוויילר האמריקאי. הרוטוויילר האמריקאי גבוה ורזה יותר דרך הפנים והגוף.

גם הרוטוויילר האמריקאי וגם הרוטוויילר הגרמני שחורים עם סימני שיזוף מובהקים על שתי העיניים, הלחיים, הלוע והחזה. לשניהם פרווה באורך בינוני, גס וישר ולשניהם פרווה כפולה.

הרוטוויילר האמריקני מגן מאוד על בעליו ועל רכושם, אז עשה כלבי שמירה טובים מאוד. יש להם חוש הומור נהדר והם הכי מאושרים בעת ביצוע משימה. כלבים אלה נקראים לפעמים דובים עדינים על ידי בעליהם בגלל האישיות האוהבת שלהם. זכר הרוטוויילר האמריקאי נע בין שמונים וחמישה למאה שלושים וחמישה פאונד והנקבה בין שישים למאה פאונד.

הרוטוויילר האמריקני הופך להיות ידוע ככלב טיפול מעולה והופך להיות מוכר מאוד עם מאותגרים פיזיים. הוא כלב אינטליגנטי מאוד וכלב עובד קשה. הוא שואף לרצות והכי מאושר בעת ביצוע משימה. עם זאת, כלבים אלה יכולים להיות עקשנים וצריכים לאלף אותם ולחבר אותם בגיל מוקדם מאוד.

אם אימוני צייתנות לא מתרחשים בגיל צעיר, הרוטוויילר האמריקאי יכול להפוך לבריון ויהיה לו בעיות התנהגות לא רצויות אחרות. כלבים אלו מצטיינים בענפי ספורט כגון רעיית צאן, קארטינג, flyball וזריזות. הרוטוויילר האמריקאי הוא גזע כלבים בריא יחסית. הוא נוטה לדיספלזיה של מפרק הירך, כמו גם גזעי כלבים גדולים אחרים, ובעשורים האחרונים יש לו נטייה לסרטן. אם יופיעו לפתע שומות או גושים על גופו, חובה לקחת אותו לווטרינר ולבדוק אותו ביסודיות.

לא צריך להיות קשה לאתר מגדלי רוטוויילר אמריקאים בעלי מוניטין. בדרך כלל ניתן למצוא אותם באינטרנט, דרך המלצות מבעלי רוטוויילר אחרים, דרך הווטרינר שלך וממועדון הכלבנות האמריקאי. מגדלים אלה צריכים לקשר את הגורים שלהם עם משפחותיהם כדי להתאים אותם לבני אדם. הם אמורים להיות מסוגלים לענות על כל השאלות שלך לגבי הגזע ובדרך כלל יפנו עליך את השולחן וישאלו אותך שאלות רבות כדי לראות אם אתה מוכן להחזיק רוטוויילר אמריקאי.

See also  בחר את סגנון האיפור והשפתון

ישנם מגדלי רוטוויילר גרמניים ומגדלי רוטוויילר אמריקאים ואם עשית את שיעורי הבית שלך מספיק, תדע את ההבדל המובהק בין השניים. דיון עם המגדל על שני סוגי הרוטווילרים הוא רעיון טוב.

כלבים אלו מהווים חיות מחמד נהדרות ובגלל גודלם יהפכו לכלבי שמירה מצוינים. הם לא מודעים לגודל שלהם וכשההומור שלהם מגיע זה די טיפשי.

Recommended Articles