האם גברים יתאפרו בסופו של דבר?

מי יודע. לפני שנים חשבנו שנחורר את האוזניים? צובעים את השיער שלנו? משדרגים את הגבות שלנו? לא, אבל אלפי גברים בכל העולם כבר.

האם איפור או קוסמטיקה לגברים מיועדים רק למטרוסקסואלים? ובכן, בחלקו כן. כל אחד יכול להשתמש בו, אבל גברים מטרו-סקסואלים הם הרוב שישתמשו במוצר הזה. מטרוסקסואל, או גבר עירוני, מוגדר כגבר בעל חוש אסתטי חזק ומבזבז הרבה זמן וכסף על המראה החיצוני שלו ואורח חייו. זה הופך אותך ליותר ילדותית? בכלל לא, מטרוסקסואלים למעשה מקבלים יותר תשומת לב מהגברות. מראה נקי ומודרני מושך למין השני.

אבל האמת היא שהמיניות הפכה ללא רלוונטית כשזה מגיע לקוסמטיקה לגברים. לא משנה מה יש עניין מיני, גברים התחילו לדאוג יותר למראה החיצוני וכמובן שחברות הקוסמטיקה הגדולות עומדות מאחוריהן.

אימפריות קוסמטיקה ידועות יחד עם הקטנים והחדשים מציגים קווי מוצרי טיפוח, ניחוח ואפילו איפור המיועדים לגברים. שתי ענקיות קוסמטיקה הוסיפו לליין שלהן מוצרים כמו קונסילרים או “קורקטורים”, המוכרים לגברים כ”טיפולי עיניים” או “סרומים” כדי לגרום להם להישמע קצת יותר גבריים.

יצרנית גדולה אחת השיקה ללא בושה קו גברים עם קונסילר אייליינר וברונזר. מומחי תעשייה אומרים שהם מצליחים היטב בתעשיית הבידור, כאשר שחקנים ודוגמניות קונים בסיס, קונסילר ופודרה לגילוח חריצים וברק. אייליינר הוא אולטרה היפ עם הקהל הצעיר של המועדון.

התורמים העיקריים לתנופת המכירות של מוצרי טיפוח לגברים כוללים סכיני גילוח, ג’לים לשיער, שטיפת גוף ודאודורנטים. רכישות פופולריות אחרות כוללות ניחוחות ותרסיסי גוף. מכיוון שגם גברים הפכו מודאגים לגבי העור שלהם והשפעות השמש, רדיקלים חופשיים וחשיפה לאלמנטים, גם הם פונים כעת לפריטי טיפוח כמו קרמי לחות המכוונים לפריחה מגילוח וחשיפת יתר, ג’ל לעיניים עם תה ירוק ומלפפון לנפיחות, ומקלות “בקרת שמן” כדי לכוון בקלות להתפרצויות.

See also  כיצד לבחור את המאפר המתאים לחתונה שלך

אבל הטרנד האחרון הוא איפור – כן, איפור לגברים. אז תשאלו את עצמכם שוב, האם גברים יתאפרו בסופו של דבר? לא, לא בסופו של דבר, הם כבר.

Recommended Articles