האם ידעת לבושמי Escada האהובים עליך נקראים על שם סוס?

הדוגמנית השוודית המהממת דאגה להיבט היצירתי של החברה, בעוד לבן זוגה לי הוקצו כספים, שיווק, ייצור ומכירות. אסקדה הפכה במהרה למעצמת אופנה שעיצבה ארונות בגדים רבים שנלבשו על ידי ידוענים מפורסמים באירועי השטיח האדום.

אסקדה היה למעשה שמו של סוס מירוץ אירי שעליו התערבו מרגרטה ולי במהלך טיולם בפורטוגל. הגזע הזה ניצח והם חשבו לקרוא לחברתם על שם הסוס שנראה היה כקסם המזל שלהם.

כמו בתי אופנה רבים אחרים, גם אסקדה התחילה עם קו הניחוחות שלה לגברים ולנשים. אסקדה ידועה בבשמים והקולונים הייחודיים שלה. אחד הניחוחות הראשונים שלו נקרא Escada Margaretha Ley אשר הושק בשנת 1990. היה לו בקבוק יפה מאוד בצורת לב. הבושם הזה מגלם את מרגרטה, הניחוח הוא מאוד חושני, נשי ומפתה מאוד. זה נותן תחושה מאוד רומנטית והגברים בטוח יתאבקו בנשים שלובשות את הניחוח הזה.

מאוחר יותר, ליין הבשמים Escada השיק את Escada Pour Homme לגברים בשנת 1993 כמקביל הגברי לבושם הנשים הקלאסי של החברה. יש לו ניחוח אוריינטלי, עוצמתי וסקסי. יש לו ניחוח חריף של אגוז מוסקט, ציפורן, עלה דפנה, קינמון, ערער והל עם תפוז, לימון איטלקי, ברגמוט, לבנדר וקוניאק בתווים הגבוהים שלו.

הזמרת הבוסנית Tinka הייתה הפנים לבושם Escada שקידם את הניחוחות Crystal ו-Into the Blue אשר הושק בשנת 2006. ל-Into the Blue יש ניחוח מרענן עם ניחוח מים.

2006 הייתה גם השנה שבה הציגה אסקדה את המהדורה המוגבלת שלה בשם Pacific Paradise. הניחוח מזכיר לך את האיים הטרופיים שטופי השמש של דרום האוקיינוס ​​השקט. הבושם הזה מעלה את ניחוחות השמים הכחולים שטופי השמש והמים הצלולים. זהו בושם נהדר לחופשה מושלמת באי טרופי יפהפה. זה טרי, מתוק וממש מגניב.

See also  מעצבי הבשמים הטובים בעולם שיניעו את האישיות שלך

כמה מהמהדורות האחרונות של ניחוחות Escada הם Ocean Lounge ו- Incredible Me שיצאו בשנת 2008. הפנים של Incredible Me היו לידיה הרסט. הבקבוק מעוצב כמו הלוגו של אסקדה עם מסגרת מהממת. יש לו ניחוח אוריינטלי עם יערה, טירמיסו, סחלב, אלגום ווניל.

 

לאונג’ האוקיינוס ​​יש ניחוח פירותי ומתוק. יש לו ניחוח של ליצ’י, שזיף, צוף אגסים, תות שדה, ארומת סורבה סיגליות, פריחת מימוז ויסמין. ניחוח זה מושלם לקיץ.

 

אחרי שלושים שנה מפוארות בעסקים, אסקדה הוא עדיין אחד השמות הבולטים בתעשיית האופנה. קו הבשמים של אסקדה רק הגביר את האמינות שלו ואין ספק שאסקדה עומדת להישאר בין השחקנים המובילים בעולם האופנה לשנים הבאות. למרות שקו הניחוח של Escada הוא חדש יחסית בתעשייה, הוא הצליח ליצור מקום מיוחד בקולקציית חובבי הבשמים.

Recommended Articles