האם מוצרי טיפוח עור בוטניים באמת יעילים?

כשאני חושבת על פנים נקיות ומרעננות, אני חושבת על טבעיים, טריים ומרכיבים העשויים משמנים טבעיים וצמחים אקזוטיים. אני חושב שמוצרים בוטניים וטבעיים עשויים מהטבע. זה בדיוק מה שהם מוצרי טיפוח עור בוטניים. הם עשויים ויוצרים עם מרכיבים טבעיים מהמקור שלנו, שנקרא הטבע. הטבע מביא לנו את החומרים היעילים ביותר שהעור שלנו צריך כדי להיראות, להרגיש יפה ולהישאר בריא.

הבעיה עם כל מוצרי העור והיופי הפופולריים ביותר בשוק כיום היא שהם אינם טבעיים ועשויים עם מרכיבים יעילים. למעשה, הם מכילים בתוכם כימיקלים קשים וחומרים סינתטיים שעלולים לגרום להשפעות בריאותיות כל הדרך מגירויים בעור ופריחה ועד גרימת סרטן העור ונזק לכבד או לכליות. כל זה ממוצר טיפוח שחשבנו להשתמש בו לעור שלנו מכל סיבה שהיא.

מוצרים בוטניים וטבעיים מכילים מרכיבים טבעיים שהם יעילים ביותר ומועילים ביותר מסיבות אחת.

קווים עדינים וקמטים, למשל, יכולים להיות מופחתים ולעזור על ידי אחד מרכיבים בוטניים רבים הנקראים phytessence wakame. זוהי אצה אקזוטית שמגיעה מהים היפני. הוא מתקן רקמות פגועות ומגן על קולגן ואלסטין מפני פגיעה עקב השפעות ההיאלורונידאז. Phytessence wakame עושה פלאים בכל הנוגע לסימני הזדקנות.

מלבד הקמטים העדינים והקמטים, מוצרי טיפוח בוטניים יעילים לא רק לעור הבוגר יותר, הם גם יעילים לכל סוגי העור. לדוגמה, מרכיבים בוטניים במוצרים מועילים גם לאלה שיש להם אקנה והתייבשות בעור.

אקנה יכולה להיות בעיה בין אם אתה מבוגר או מתבגר. ושמן חוחובה ודבש מאנוקה הם שני מרכיבים בוטניים שפועלים היטב כאשר נלחמים באקנה. הם בעלי תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות הממלאות תפקיד חיוני לא רק בטיפול באקנה אלא גם במניעתה.

התייבשות העור היא בעיה נפוצה נוספת שיכולה להיגרם ממזג האוויר בחוץ, כאשר העונות מתחלפות או ממוצרי עור קשים המכילים כימיקלים. אלו הן רק כמה סיבות רבות לכך שהעור שלך עלול להתייבש. מה שלא יהיה, מרכיבים בוטניים שנמצאים במוצרים בוטניים הם פתרון חד פעמי לבעיה.

See also  מוצרי טיפוח טבעיים לעור מזדקן אינם מכילים מרכיבים מזיקים

חמאת שיאה ושמן אבוקדו שהם שני מרכיבים בוטניים שהם תכשירי לחות מעולים היעילים בלחות לעור. חמאת שיאה מסייעת על ידי הגנה על העור מקרני UV של השמש ושמן אבוקדו מכיל חומצות שומן וסטרולינים ועובד היטב עם עור בוגר ויבש. מרכיב זה מכיל גם נוגדי חמצון המסייעים לתיקון ולהילחם בנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים.

כשמדובר בטיפוח העור והגוף, מרכיבים בוטניים וטבעיים הם הטובים ביותר לבחירה. בקר באתר שלי היום כדי לגלות מידע נוסף על מרכיבים בוטניים וטבעיים נוספים שכדאי לחפש בטיפוח העור שלך.

Recommended Articles