החשיבות של בשמים

לבני אדם תמיד היו בשמים. אולי לא בצורה שיש לנו היום, אבל גם בני האדם המוקדמים העריכו שיש סביבם ניחוחות בעלי ריח מתוק. כיום, אנו עדיין מעריכים את הריח של ניחוח טוב והוא הפך לחלק בלתי נפרד מהלבוש שלנו. כעת ניתן לרכוש בשמים זולים או ניחוחות זולים באינטרנט, וזה נפלא בתקופה שבה כל השאר עולה במחיר. זה כמעט בלתי נתפס עבורנו להרגיש לבושות, בלי שמץ של בושם כדי להפוך את זה שלם. היכולת לרכוש בזול את הבשמים האיכותיים האהובים עלינו היא ברכה.

מהימים הראשונים האדם השתמש במוצרים זמינים באופן טבעי כמו וניל וקינמון כבסיס ליצירת ניחוחות. ניחוחות תמיד משכו בני אדם ואנו שואפים למצוא ריחות שהופכים אותנו לאטרקטיביים יותר. במהלך סוף המאה ה-18, לבשמים ולריחות היה שימוש מעשי יותר, שכן רחצה לא הייתה פופולרית באותה תקופה. זו לא הייתה משימה קלה לצייר אמבטיה ורבים חשבו שרחצה מובילה למחלה. כתוצאה מכך שימשו פרחים ובשמים כדי להסוות את הריחות הפחות נעימים שבקעו מהאנשים. זה היה חיוני במיוחד כאשר קבוצת אנשים התאספה בחללים סגורים.

ריח תמיד היה מושך לבני אדם. ככל שהריח נעים יותר כך אנו מוצאים את האדם מושך יותר. כמובן שהארומה צריכה להיות עדינה ולא משתלטת. זה סוד הבשמים המודרניים, המשלבים כעת כוח עמיד לאורך זמן עם ארומה עדינה. הודות לטכניקות חדשות זמינים כעת בשמים איכותיים ששומרים על ריחם ממש לאורך כל היום. כמו בכל דבר, גם הריחות הם אינדיבידואליסטים. סוגי הריחות המושכים כל אדם משתנים. יש אנשים שמעדיפים ריחות פרחוניים או פירותיים קלים יותר, בעוד שאחרים מעדיפים ריחות מאסקי חזקים יותר. עם זאת, אין חוקים קשוחים ואנשים חופשיים להתנסות. בדרך כלל אנשים בוחרים בריחות קלים יותר במהלך היום וריחות חזקים יותר ללילה.

See also  האף יודע - אלרגיות לריחות

בשמים או ריחות מגיבים בצורה שונה לסוגי עור שונים. תמיד חכם יותר לטפטף מעט מבוחן לחלק הפנימי של פרק היד ולבדוק את הריח מדי פעם. אם לאחר מספר שעות הריח עדיין מושך, אז יש לרכוש את הבושם. קשה לשפוט בשמים פשוט על ידי הרחה מהבקבוק. לאחר שמצאת את הבושם שאתה אוהב, חפש באינטרנט כדי למצוא אותו במחיר מוזל.

Recommended Articles