היסטוריה של המניקור הצרפתי

המניקור הצרפתי מייצג אלגנטיות ומספק סגנון קל לביצוע ונקי. זה גם סגנון שלעולם לא נראה לא במקום, בין אם אתה הולך לארוחת ערב מפוארת במסעדה של חברים בלבד, או לצאת להמבורגר במקדונלד’ס המקומית. למרות שזה קיים לנצח, זה סגנון מניקור שמעולם לא נמוג מפופולריות וכנראה גם לא יעשה זאת.

סגנון שנעשה בזמנים פשוטים יותר

אף אחד לא באמת יודע מתי בדיוק הטכניקה הזו נוצרה. למרבה הצער, היוצר המקורי לעולם לא יקבל קרדיט מלא על יצירתם, אבל ההיסטוריה שלו נעוצה למכוני ציפורניים בצרפת מתישהו בשנות ה-1800.

מהר קדימה אל תחילת המאה בהוליווד, כוכבי קולנוע נראו לובשים את המניקור הצרפתי בסרטים של שנות ה-20. זוהי התקופה המוקדמת ביותר בהיסטוריה האמריקאית שבה הסגנון נראה לראשונה, אך הוא המשיך לגדול בפופולריות עד לזמנים המודרניים.

פשטות שתתאים לכולם

קצות הציפורניים או ציפורני הבוהן מוברשים עם לק לבן או לבן ושארית הציפורן נצבעת בצבע ורוד בשרני, או לפעמים בצבע בז’. אינספור וריאציות נוצרות כל הזמן ומשתמשים בהן עם וריאציות צבע שונות. העלות לביצוע מניקור צרפתי בסלון הציפורניים המקומי שלך היא לעתים קרובות מעט יותר מאשר מניקור ולק טיפוסיים, אך ביקורים קבועים רבים באותו סלון עשויים להביא לך מחיר מופחת.

עשה את עצמך בבית

נשים רבות בוחרות לעשות את המניקור בבית בעצמן. כל מה שאתה צריך זה הגוון העדיף שלך של לק לבן עבור הקצוות, שבלונה ליצירת הקו בין החלק הלבן של הציפורן, ורוד או בז’ לשאר הציפורן ושכבה שקופה כדי להשלים את הכל. אמנם הטכניקה יכולה לקחת קצת זמן להשתכלל, אבל זה בהחלט שווה את המאמץ להיראות מסוגנן כמו הסלבריטאים ההוליוודיים שלנו.

Recommended Articles