היתרונות של פילינג TCA להסרת קעקועים ואיפור קבוע

כשאתה מחפש לעשות קעקוע, אתה מחפש משהו שיהיה לנצח, אבל מה אם תשנה את דעתך? האמת היא שהדבר היחיד שאנחנו באמת יכולים לסמוך עליו הוא שינוי, ולפעמים, קעקוע שעשיתם לפני חודשים או שנים או עשורים עלול לא ממש להתאים לחיים שלכם יותר. במקרים אחרים, אתה עלול לגלות שאתה כבר לא מרוצה מהאיפור הקבוע שהשגת, או שאתה יכול להיות במקום שבו אתה מחפש לנסות משהו אחר כאשר אתה מחפש להיפטר מקעקוע, לא משנה למה קיבלת את זה מלכתחילה, תגלה שלעיון בפילינג TCA עשוי להיות בדיוק מה שאתה מחפש לעשות.

פילינג TCA מייצג פילינג של חומצה טריכלורואצטית וזהו תהליך ששימש רופאי עור קוסמטיים לטיפול במצבים שונים כמו הפחתת קמטים, הקלה בצלקות אקנה והסרת קמטוטים. טיפול זה הוא די חזק, ותגלו שהוא גם יעיל ביותר. ישנם טיפולים רבים בחוץ בכל הנוגע להסרת קעקועים, אך תגלו שעם מעט מחקר שהסתכלות על הסרת קעקועים TCA עשויה להיות האפשרות היעילה והכלכלית ביותר שלכם.

כאשר אתה מסתכל על פילינג TCA, אתה גם תגלה שאתה משתמש במשהו שיש לו היסטוריה אמיתית. השימוש בפילינג כימי להסרת אזורים לא רצויים בעור כפי שהיה נהוג במשך מאות שנים, וזה היה בעשרים עד שלושים השנים האחרונות שרופאי עור החלו לבדוק כיצד ניתן להשתמש בהם כדי לתת תגובה מבוקרת מהכימיקלים שהיו ב להשתמש.

התגלה כי פילינג TCA נותן את התוצאות הטובות והעקביות ביותר. בעיקרו של דבר, פילינג TCA גורם לכוויה מבוקרת שתסיר מספר שכבות עור בבת אחת ותגלה את העור הרענן שמתחתיו. חשוב לוודא שמשתמשים רק בתמיסת TCA של 20-45%; אם משתמשים בתמיסה חזקה יותר, יש סיכוי שיהיה סיכוי מסוים להצטלקות ולהכהות העור.

See also  מברשות איפור או ספוגי איפור?

כאשר אתה מסתכל על פילינג TCA, אתה עשוי לתהות מה נכנס לתוכה. האמת היא שזה מאוד פשוט וישיר. למרות המילה “חומצה”, פילינג TCA למעשה אינו כואב כמו השיטות האחרות הנהוגות בדרך כלל להיפטר מקעקועים. בסיום הטיפול אנשים רבים משווים אותו לכוויות שמש או כוויות רוח. תגלו שיש לכם גם אפשרות לעשות בבית, לבד או שרופא עור יעשה זאת. אם תבחר ללכת במסלול הסולו או להביא איש מקצוע שיעשה זאת עבורך, נחשב במידה רבה לשיקולך. תגלו שהכל תלוי עד כמה היד שלכם יציבה.

כיצד מסיר TCA קעקוע? בעיקרו של דבר, כאשר אתה מתכונן להשתמש בפילינג TCA, אתה תנקה חלק מהחומצה על קצה q-tip ואז תפיץ אותה על העור שלך. בעיקרו של דבר, הפילינג הכימי יצור דלקת בעור מעל הקעקוע. דלקת זו תגרום לדיו בקעקוע שלך להתפרק ואז לעבור לחלק העליון של שכבת העור המת, אפילו כשעור חדש נוצר מתחת לזה. אחד היתרונות האמיתיים של שיטה זו הוא שהחומצה רק מספקת את הזרז עבור הגוף שלך עושה את מה שהוא היה עושה בכל מקרה. למרות שאין תהליך טבעי בתום לב להיפטר מקעקוע, זה עשוי להגיע הכי קרוב.

תוך שבועיים, לרוב פחות, תגלו שהעור המטופל יתקלף. לאחר שהעור נשמט מגופך, לעתים קרובות תגלה שהקעקוע המדובר הוא בגוון בהיר יותר באופן משמעותי, אך הוא בהחלט לא נעלם עדיין. פילינג TCA ייקח לעתים קרובות מספר פגישות כדי לבצע את עבודתו במלואה, וזה יהיה בטוח לעשות עוד אחד בעוד כשישה שבועות. אמנם תגלו שניתן ליישם פילינג TCA מוקדם יותר, אך למעשה עדיף לחכות ולתת לכל העקבות של הפילינג הכימי לעזוב את גופכם לפני שתנסו פילינג אחר. כאשר אתה מחפש הסרה מלאה של קעקוע, זכור כי ייתכן שאתה מסתכל על מספר מפגשים לפני שאתה מקבל את התוצאה שאתה מחפש. תגלו גם שלצבעים כהים יותר נוטים להימשך זמן רב יותר לדהות מאשר לבהירים יותר.

See also  טכניקות איפור

כאשר אתה מסתכל על הסיכונים הנלווים לטיפול זה, זכור כי כל אחד מגיב אחרת לדברים. לדוגמה, אם יש לך עור רגיש מאוד, תרצה להתייעץ עם רופא עור לפני שתנסה את ההליך הזה, ואולי תגלה שאתה רוצה איש מקצוע שיעזור לך לטפל בו. מצד שני, אתה עלול לגלות שאם עבדת עם פתרון של 20% ושאינך מקבל את התוצאות שאתה רוצה, אתה צריך למצוא נוסחה אחרת שתיתן לך תוצאה דרמטית יותר.

אם אתם נמצאים במקום בו אתם מחפשים להסיר קעקוע או איפור קבוע, תגלו שחשוב להבין מה פילינג TCA יכול לעשות עבורכם. קח קצת זמן וודא שאתה חושב על התוצאות שאתה מחפש, ואם יש לך ספקות, קח את הזמן להפעיל אותן על ידי רופא עור. כאשר אתה רוצה דף נקי ביותר ממובן אחד, הקדיש זמן ותבין מה הטיפול הזה יכול לעשות בשבילך!

פריט אחד נוסף שחשוב מאוד לזכור הוא ש”לא כל TCAs נוצרו שווים!”. זאת אומרת שמוכרים רבים של TCA אינם בעלי מוניטין. חלקם אפילו מוכרים תמיסות מדוללות במחירים מופקעים.

חלקם באמת ימכרו לך את ה- TCA ללא הנחיות אמיתיות כיצד ליישם אותו ולהשתמש בו בבטחה. זה יכול להיות מסוכן מאוד!

תמיד עדיף למצוא יצרן/ספק/מוכר TCA שיש לו רקורד מוכח של תוצאות הלקוח ותמונות בפועל.

כשתמצא את ערכת הסרת הקעקועים המתאימה של TCA, אתה “תדע” את זה! תגלו שיש ערכות שמיוצרות ומיוצרות בצורה מקצועית. יהיו להם מחירים יוצאי דופן, משלוח נמוך לכל העולם, ויגיעו עם הוראות מלאות לחלוטין כיצד להשתמש בו וליישם אותו. אתה לא יכול לעזור אלא לראות את המקצוענות הכולל. תוצאות נראות לעין ובטיחות הם מעל הכל!

Recommended Articles