הניצוץ המתמשך של אבקת ציפורניים אקרילית נצנצים

אם אתה עושה את זה בדיוק כמו שכולם עושים את זה, אז אתה לא קובע נורמה. כדי להתבלט, על הציפורניים שלך לצעוק “BEAUTIFUL” בצורה הזוהרת ביותר. אבקות אקריליק הופכות לזעם. לא משנה כמה אי פעם תנסה להציל את הידיים הצבועות הטריות שלך מכתמים, זה בטוח יקרה.

כאילו היקום זומם נגדנו קונספירציה. וכמובן שזו אשמתך; אתה לא צריך להטיל את האשמה הזו על העובדים שלך מכיוון שהם בדרך כלל מוודאים שזה יתייבש לפני שאתה יוצא מהדלת. אבוי! אתה מקלקל את זה בכל מקרה. אז הנה חדשות מבריקות לכל האנשים המגושמים שם בחוץ, זו לא הסצנה עם אבקת ציפורניים אקרילית נוצצת.

אתה בהחלט תהיה משוכנע עם יופיו ובעיית הייבוש שלו. לאקריליק אין פוליש שבר. גם אם בסופו של דבר תשפשפו אותו באגרסיביות, הוא לא יתמרח ועדיין ייראה מדהים. אני יודע, לא פחות מנס נכון?

איך זה נעשה

• עם אבקת ציפורניים אקרילית נצנצים אתה לא צריך שום נורות UV או מקדחות. רק את שכבת הבסיס מורחים ואז אתה יכול לפזר או פשוט לטבול את הידיים המדהימות שלך במיכל. לאחר מכן שוב שמים מוצר מסוג אחר על הציפורן בעקבות טבילת הידיים שוב באבקה האקרילית של הצבע הרצוי. שוב תצא למסע מעיל עליון אם אתה רוצה את המראה המפואר והמבריק הזה.

• לאחר שלושה שבועות לערך, את מבקרת במספרה שלך ואז שולחת את כל העניין שהוא אבקת הציפורן האקרילית הנוצצת, הבסיס והצבע. זה נעשה ביעילות על ידי טביעת כדור צמר גפן באציטון ואז לחיצה על הכותנה הזו על הציפורניים למשך כרבע שעה. אתה בטח שמח לדעת שהשימוש במגרד או פילטר נמנע, ורק שיכוך הכותנה יכול לסתום את העסקה ביעילות. ואז הציפורניים שלך מעוצבות וגזוזות כמו שאתה רוצה. אתה יכול להמשיך בתהליך הטבילה שלך באבקה. יתר על כן, ניתן לעצב את הציפורניים שלך גם לאחר הנחת האבקה האקרילית.

See also  להתלבש לראיון עבודה - צעד אחר צעד נקודות על מה ללבוש ומה לא ללבוש

• מכיוון שהאבקה מכילה את הצבע, ניתן לבצע ציפוי של הציפורן בצורה חלקה עם גישה לציפורניים אך מבלי לקלקל את העור בצבע. אתה גם נמנע מלהתקלף או לקלף את הציפורניים. אז, האם אתה לא נפטר מההרגלים הרעים האלה בעזרת אבקת ציפורניים אקרילית נצנצים.

• אמנם, טענות כמו ‘זה בריא לציפורניים שלך’ נעשות לרוב על ידי סלונים. אני חושב שלהשאיר את זה כמו שהוא, עדיף. עם זאת, זה יכול להיות הרגל בריא יותר מציפורניים אקריליות. ניתן לשקול כאן דאגה לתברואה, בהתאם לאופן שבו סלון מיישם את אבקת הנצנצים. חלקם מתנסים בטבילת ציפורניים בצנצנת משותפת, חלקם נהנים לשפוך אותו במיכל אחר ולאחר טבילת הציפורניים זורקים את שאריות האבקה, בעוד שחלק ממשיכים לפזר אותה ישירות על הציפורניים. אז צריך להחליט לפי טעמו ודאגתם.

אז, עכשיו אתה יודע שהעניין והחיבה לאבקת ציפורניים אקרילית נצנצים פורחים בכל יום. זה יכול להיות בולט ומלכותי אם מיישמים אותו ומטפלים בזה בזהירות. הפכו את זה לפנטזיה מלכותית ואל תהפכו את עצמכם לא נאמנים למלאכת הגלקסיות הזו.

Recommended Articles