הפוך את האיפור שלך להחזיק מעמד כל היום

מה יותר גרוע מלבזבז שעות על איפור, בידיעה שהוא יחזיק מעמד רק לכמה שעות? רבים מאיתנו נאבקו בשמירה על האיפור שלנו לאורך זמן. להלן מספר טיפים וטיפים לשמירה על אורך האיפור שלך.

שמור על העור שלך

צייר תמיד בוחר בד חדש חלק ונקי לציוריו. כמו כן, לפני מריחת האיפור, חשוב שהעור שלנו יהיה נקי, לחות ולחות. אם העור שלך לא בריא ונקי, אז האיפור שלך לא ייראה טוב וגם לא יישאר לאורך זמן. שתייה מרובה של מים חיונית לעור בריא. כלפי חוץ, עלינו לבחור את המוצרים הנכונים שיתייחסו לדאגות שלנו.

ניקוי, פילינג ולחות הם צעדים חיוניים לקראת העור הנהדר. יש לכלול שלבים אלה במשטר טיפוח העור של כולם להשגת עור צלול ובריא.

תֶחֶל

פריימר הוא שכבת בסיס לכל האיפור שלך. השתמש בפריימר הן על הפנים והן על העיניים. זה עוזר למנוע קמטים באיפור והוא דרך מצוינת לגרום לאיפור שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר. יש הרבה פריימרים בחוץ בהתאם לדרישות והעדפות שלך. בין אם אתה רוצה אחד עם ברק או אחד מט, יש כל מיני פריימרים לסוגי עור שונים.

תמיד יש למרוח בסיס ראשון

נשים רבות נוטות למרוח קודם קונסילר ולאחר מכן את הבסיס שלהן. זו גישה שגויה, הסיבה לכך היא, איך שתיהן מיושמות. קונסילר מוחל בתנועות טפטוף, בעוד הבסיס נגרר וממזג על כל הפנים. השתמש גם בבסיס ללא שמן. אם קודם תמרחי קונסילר אז, כל הקונסילר ייגרר עם הבסיס מה שיגרום להנחת איפור לא אחידה.

הסר שמן עודף

למרות שלעור שמנוני ולחות במיוחד יש את היתרונות של הפחתת קמטים וקמטוטים, אבל הם נותנים מראה של עור שמנוני. אף איפור לא נראה טוב או מחזיק מעמד זמן רב אם העור שלך שומני; זה רק גורם להכתמת האיפור. תמיד שמור איתך אבקת פנים ונייר סופג כדי שתוכל להמשיך להסיר שמן ולהבריק מהעור שלך. שלב זה לא רק יחזיק מעמד זמן רב יותר, אלא גם יבטיח שהאיפור שלך ייראה טוב.

See also  אופנה ובני נוער

הימנע מלגעת בפנים שלך

אנחנו ממש משתמשים בידיים שלנו כל הזמן שבגללם הרבה לכלוך ושמן מצטבר על הידיים שלנו. אם יש לך הרגל לגעת הרבה בפנים שלך אז אתה מעביר את השמן והלכלוך על הפנים שלך. על ידי הימנעות ממגע בפנים שלך אתה יכול למזער את השמן על הפנים שלך ולשמור על האיפור שלך שלם. ככל שתיגעי יותר בפנים שלך, האיפור ירד יותר, וכתוצאה מכך האיפור והאיפור ייהרס מוקדם יותר. אם יש לך הרגל לגעת בפנים שלך אז אתה יכול להשתמש בספריי הגדרה, זה יקטין את הדחף שלך לגעת בפנים שלך גם לשמור על האיפור שלך במקום.

שימוש בכלים הנכונים

אם את חושבת שיש את כל המוצרים הטובים ביותר יביאו לאיפור עמיד לטווח ארוך אז את טועה. כלי איפור חשובים באותה מידה כמו מוצרי איפור שמשפיעים על משך האיפור שלך. שימוש במברשות וספוגים איכותיים יבטיח כיסוי טוב ואיפור מעורב.

אבקה רופפת

שימוש באבקה רופפת להצבת איפור היא אפשרות מצוינת כאשר אינך רוצה להרגיש שהוספת משהו נוסף לעור שלך. כמות קטנה של אבקה רפויה מרחיקה לכת עם מברשת ומפחיתה שמן וברק על העור שלך. כמו כן אתה יכול לשכב את המוצרים המבוססים על קרם או נוזלים עם אבקה תואמת.

Recommended Articles