הצורך הגואה של אפליקציות יופי לפי דרישה: עלייה ויתרונות

ניכר כי העלייה הדרמטית במספר הסמארטפונים, הצרכנים המחוברים, שירותים מבוססי מיקום ושערים לתשלום מאובטחים הביאו לעלייה פורחת ל-uberification של שירותים. זה שינה את הדרך בה אנו מתקשרים עם מותג היופי.

אם אי פעם איחלת למעצב אישי שיגיע הביתה כדי לפנק אותך עם ספא נינוח, איפור, שיער ושירותי סלון אחרים, אז אתה לא צריך לחכות יותר! שירותי יופי וכושר לפי דרישה זוכים לציון גבוה עם התרחבות מוחלטת של חברות יופי.

גל החום של אימוץ מודל האובריפיקציה התרחב מעבר לגבולות כדי להשפיע מהפכני בעולם הזה שצומח דיגיטלי. מהם היתרונות המובילים שהופכים את אפליקציית הביקוש הזו למובילה בשווקים החריפים? בוא נשפך את זה.

הרחבת מיקום – כעת חברות יופי יכולות להרחיב ללא מאמץ את הטווח הגיאוגרפי שלהן על ידי רישום עצמן באפליקציות יופי לפי דרישה הפועלות מקומית בעיר שלהן ולהגדיל את המודעות למותג, מעורבות הלקוחות והחזר ה-ROI שלהן. בנוסף, מלבד זאת, חברות יופי אינן מוגבלות למכור את השירותים שלהן בקו עכביש מקוון זה. אם יש להם סלון יופי מעוצב היטב עם שלל הצעות מוצרים מוערמות על המדפים שלהם, אז להשתמש באפליקציה ככלי ל’ביקור בחנות’, ליידע את הלקוחות שלהם על השירותים הנוספים שלהם, להטמיע קישור ל’צור קשר’ ‘, על ידי ציון כתובת דוא”ל ומספר טלפון יכול לשחק תפקיד גם כן.

הודעות דחיפה – דחיפה של הלקוחות שלך לפתוח את האפליקציה שלך מדי פעם, יכולה ללא ספק למקסם את הסיכויים שלך לשימור לקוחות. הודעות דחיפה הן דרך אחת כזו לשמור על הלקוחות שלך בקנה אחד עם המותג שלך, ואפליקציות היופי לפי דרישה האלה עושות פלא למשוך את תשומת הלב שלהן. הצגת קודי קידום מכירות, הצעות והנחות מפתות לקוחות ומבקשות מהם לפתוח את האפליקציה כדי לדעת יותר עליה.

See also  ציוד יופי של פוליקה

קלות נוחות – מחירים נוחים ונוחות הם שני נקודות המפתח הבלתי נמנעות, שתמיד ימשכו אותך לשכור כל שירות יופי המציע שירותי שיער, ציפורניים ויופי ברמת חמישה כוכבים במחירים משתלמים בביתך.

יעילות מוגברת וצמיחה עסקית – אפליקציות אלו מציעות לך סיוע טוב בסיוע ללקוח ולניהול העסק יחד עם התרחבות בשווקים ובאזורים גיאוגרפיים שונים.

בשנה האחרונה לערך, קומץ חברות חדשות נכנסו לשוק לפי דרישה, כל אחת עם הטוויסט הייחודי שלה. Uber On-demand Beauty שולחת מעצבים ואמני איפור על קטנועים או מכוניות כדי לספק תקיעות, כמו גם תספורות ואפילו טיפולי ספא שיער יקרים, שירותי איפור וטיפולי בריאות אחרים ללקוחות בביתם או במשרדיהם. בדומה לסלונים הפיזיים, הצלחתם של שירותים אלו נעוצה באיכותם של אנשי המקצוע. לשם כך, כל אתר צריך להציג סטנדרטים משלו להעסקת עובדים, שיכולים לכלול כל שילוב של בדיקת התייחסות, מבחני שיער ואיפור והדרכה פנימית.

קהלי היעד הברורים לאתרים אלו הם כלות (תחשבו: מקלחת, דייטים, מסיבת רווקות, ארוחת חזרות), נשים מקצועיות ובעלי לוחות זמנים חברתיים מלאים. השירותים פופולריים גם בקרב אמהות בבית.

Recommended Articles