השוואת בשמים של אנג’ל – אוספי תיירי מוגלר וויקטוריה’ס סיקרט

ישנם בשמים רבים ושונים עם המילה Angel בשמם וכמה מהמועדפים כוללים: בושם Angel, Angel Innocent בושם, Angel Violet בושם כולם מאת תיירי מוגלר, Victoria’s Secret Dream Angel Desire בושם, ו-Victoria’s Secret Dream Angel Halo בושם שניהם מאת ויקטוריה’ס סיקרט רק כדי להזכיר כמה.

הבשמים של אנג’ל של תיירי מוגלר

עוצב בשנת 1992 על ידי תיירי מוגלר, בושם אנג’ל מסווג כניחוח מרענן, מזרחי, עצי. הניחוח חוקר תמציות של דבש, שוקולד וקרמל. הוא מעורבב עם רמזים של וניל, פצ’ולי ואלגום. כשבית העיצוב הגיע עם תערובת הבושם Angel הם היו מרוצים מהתערובת המרעננת, המזרחית והעצית. זה גם היה מאוד נשי. אלגום וניל היה מעורבב עם פצ’ולי ורמזים פירותיים של מלון, אפרסקים, שזיפים והדרים. כיום, בושם Angel מוזל לנשים נותר אחד הבשמים הטובים ביותר בשוק כיום.

הביקבוק של בושם Angel הוא בבקבוק בצורת כוכב עם קופסה כחולה. צורת הכוכב היא התייחסות שמימית לכוכבים.

בושם אנג’ל של תיירי מוגלר נחשב גם לבושם רומנטי מאוד וזו הסיבה שהוא מושלם ללבוש גם בערבים. כשתיירי מוגלר עיצב את בושם Angel הוא האמין שכל הנשים צריכות להריח נפלא כמו הריח הזה. למרות שלכל אחד יש טעמים שונים כשזה מגיע לבשמים, תגלו שזה בהחלט כסף שנוצל היטב. אם תחליט שזה לא הריח המתאים לך, מובטח שיהיה לך חבר או בן משפחה שמח מאוד שיאהב אותו לחלוטין.

ניתן לקנות בושם אנג’ל לנשים בהנחה בבקבוק גדול יותר מרוב הבשמים היקרים יותר. זה אומר שאתה מקבל כמות כפולה של בושם במחיר נמוך יותר. המחיר סביר לא בגלל האיכות אלא בגלל האמונה שכל הנשים צריכות להיות מסוגלות להריח כל כך גן עדן מבלי לשלם על כך הון תועפות.

See also  שמנים אתריים להכנת נרות - זה לוקח רק כמה טיפות

בושם מלאך החלומות של ויקטוריה סיקרט

הבושם Victoria’s Secret Dream Angel Desire מוצע בבקבוק של 4.2 אונקיות. נשים אוהבות את הריח של הבושם הזה מכיוון שהוא מפיץ תווים עליונים של מגנוליה כוכבים לבנה, פרזיה לבנה חיה ועלי קיסוס. יש לו גם ריחות של לב פרנג’פני, ערפל אדמונית ורוד, שזיף צהוב, עם בסיס של עץ אנג’ליק.

הבשמים של Dream Angel של ויקטוריה’ס סיקרט הם מהבשמים הנמכרים ביותר בשוק מסיבה כלשהי.

יתרון גדול לכל הבשמים של אנג’ל הוא שהניחוחות הללו מחזיקים מעמד לאורך כל היום. כך אינך צריך לדאוג שהבושם שלך ייגמר תוך כמה שעות. לא תמצא את עצמך צריך לקחת איתך בקבוק לעבודה בארנק שלך כי הריח יישאר איתך לאורך כל היום ולא יתפוגג. אתה גם לא תמצא את עצמך צריך לכבות את עצמך עם הבושם תוך שימוש בכמויות גדולות כדי להבטיח שהוא יישאר איתך כל היום. תצטרך רק כמות רגילה של בושם כדי להחזיק אותך לאורך כל היום.

אתה עשוי לגלות דחף מוגבר לקנות בושם Angel לנשים מאת Thierry Mugler ולהפוך את הניחוח החדש האהוב עליך. (הערה: יש בושם מלאך גם לגברים). רמז המתיקות בניחוח מאפשר לבושם להחזיק את הניחוח השמימי. אנשים נמשכים אליו והם יימשכו אליך כשאתה לובש את זה.

המסקנה שלי; זו שיחה קרובה אבל אני מאמין שקופידון יתמוך בקולקציית האנג’ל של תיירי מוגלר בגלל שהם גורמים לנשים להריח כל כך שמימי.

Recommended Articles