חושניות בלתי נראית בצורת ניחוחות גברים וניחוחות נשים

בשמים משמשים כמעט כל אדם כדי להעניק ריח נעים לגופם. בושם הוא בעצם תערובת של תרכובות ארומטיות ושמנים ריחניים. השוק מוצף במותגים רבים העוסקים בעסקי חילוץ מוצרים השייכים לפלחי המוצרים של ניחוחות גברים ונשים.

הלקוח הוא עמוד התווך של כל חברה שיש לה את הדחף הפוטנציאלי לעשות טוב. לפיכך, נדרשת התחשבות בצרכי הלקוח לפני ביצוע כל מאמץ הכרוך ביצירת מוצר.

בנימה קלה יותר, חובבי ניחוחות רואים בבשמים את המרכיב הטוב ביותר לאווירה סגנית. ניחוח מושלם מתאים לכל אירוע, בין אם זה עבודה, מסיבות, ארוחות ערב והכי חשוב טיולים הכוללים אהבה ורומנטיקה.

ניחוחות מגיעים בקטגוריות שונות על סמך הריח הבולט שלהם. ריחות פרחוניים משולבים מפרח אחד או יותר, ואילו ניחוח ירוק נוטה לבוא מצמחים אדירים. בשמים אושיאניים/אוזון אהובים על שני המינים בשל המהות הטבעית והמודרנית שלהם. ריחות הדרים או פירות הם חדשים בשוק עם המהות התיאורית העצמית שלהם.

תקני האיכות של ניחוחות שונים עשויים להשתנות מאוד. ניחוחות נעים בין בושם מושק כבד למגוון רפוי יותר וראוותני יותר. בדרך כלל, זו משימה קשה עבור אחד לבחור את הניחוח המתאים ביותר, אבל לפעמים תהליך הבחירה של ניחוח מסוים נראה מאוד מכריע.

זה חכם לקנות ניחוחות לגברים או נשים לפי הצרכים והדרישות של האדם. עדיף לבחור ניחוח שמתאים לאישיותו, יוצר הילה של נוכחות נעימה. כדי לקבל ידע על המהות המתאימה, יש לרסס את הניחוח על כרטיס, במקום למרוח אותו על פרק כף היד. לאחר מכן תנו לריח קצת זמן להתפתח (לפחות עשר דקות), כך שכל התווים של הקלן או הבושם יבשילו כראוי ולאחר מכן, אפשר להריח את הריח בבירור.

בשמים דורשים אחסון ושימור נאותים. רובם מתכלים בנוכחות אור וחום חזקים. לכן, יש להרחיק אותם ממקור ישיר של חום או אור חזק. ריחות יכולים בדרך כלל להתייחס לארומתם למשך כשנה אם משאירים אותם פתוחים. בקבוק כמעט ריק של ריח מתפרק מהר יותר מבקבוק מלא שכן החמצן מגביר את קצב פירוק הריח.

See also  מה נותן משיכה מינית לבשמים ולניחוחות מובילים - 4 טיפים חמים לשנת 2007

עובדה ידועה היא שהבשמים של קלווין קליין הם אחד מהקווים המוצלחים ביותר מבין ניחוחות גברים ונשים שונים.

Recommended Articles