טיפוח עור לעור יבש במיוחד

לאחרונה מצאתי את המוצרים הטובים ביותר לעור יבש. יש לי עור יבש מאוד, למעשה יש לי אקזמה. אז כל שנה באוקטובר העור שלי מתחיל להתנהג ממש מצחיק. רופא העור שלי אמר לי שאם הייתי גר בפלורידה לא יהיו לי בעיות עור. אבל אני לא, אני גר בשיקגו שם מזג האוויר אכזרי על העור שלי 6 חודשים בשנה. אם תלך לרופא עור עבור כל בעיה בעור יבש הוא ייתן לך קרם על בסיס קורטיזון. זה עשוי לפתור את הבעיה, אבל זה גם מדלל את העור שלך. התרופות הרגילות שלי לא פעלו השנה, מה ששלח אותי לחפש משהו טוב יותר. הנה מה שמצאתי.

עבור הגוף שלי התחלתי להשתמש First Aid Beauty Ultra Repair Cream. החומר הזה הוא כמו נס! היו לי כתמים אדומים ויבשים מתקלפים למעלה ולמטה בשתי הידיים ולרוחב החזה והכתפיים שלי. הייתי מתעורר בלילה כדי לגרד את הידיים והרגליים שלי כי הן היו כל כך יבשות ומגורות. לאחר המריחה הראשונה הבחנתי בשיפור בעור שלי, הגירוד נעלם מיד. מרחתי אותו בוקר ולילה, תוך שבוע העור שלי נראה מדהים. זה מאוד עשיר ומעניק לחות, אבל לא כבד או שומני. זה נספג ממש פנימה ולא משאיר שאריות לבנים על הבגדים שלך. חובה ליובש בחורף!

עבור הפנים שלי, הדבר היחיד ששיניתי הוא בשגרת הלילה שלי. אחרי שאני מנקה את העור שלי אני מורחת שמן פנים טרי Seaberry. כמה טיפות על הפנים שלי ואני מעסה אותו בעדינות פנימה, אפילו אמרח אותו מתחת לעיניים. השמן הזה כל כך מעניק לחות ומרגיש כל כך מדהים על העור שלי. הריח של זה גורם לי להרגיש כאילו אני בסט ספא באמצע גן פרחים. זה לא משאיר שאריות שומניות על הציפית שלי וזה לא פורץ אותי החוצה. אני משתמש בזה כל לילה במשך 3 שבועות והעור שלי מעולם לא נראה כל כך מדהים. העור שלי זוהר וגוון אחיד ורך לתינוק. אתה בהחלט תצטרך לשטוף את הפנים שלך בבוקר. אתה לא יכול להתאפר מעל זה וללבוש אותו כל היום. התוצאות מדהימות! עוד MUST HAVE!

See also  מדריך לטיפוח עור רגיש ומציאת מוצר האנטי אייג'ינג הטוב ביותר לעור רגיש

הנה 2 החובה שלי ליובש בחורף. מזג האוויר החורפי יכול להיות קשה מאוד על העור, אז שמור טוב במיוחד על העור שלך! שמור על עצמך נראה צעיר לנצח!

Recommended Articles