טיפוח עור עדין זקוק לסיסלי

פתרונות טיפוח העור של סיסלי הם פתרונות איכותיים העשויים מתמציות צמחים טבעיות וכן משמנים אתריים אורגניים. הרעיון של המשרד מושתת על פיטוקוסמטולוגיה, המורכבת בעצם מריחת תמציות צמחים בריאות על מוצרי טיפוח ותמיסות. סוגים אלו של תמציות צמחים ושמנים אתריים טבעיים נבחרים בקפידה ברמת האיכות שלהם על סמך תכונותיהם, ההיבטים החיוביים וכן ארץ המוצא שלהם.

בדיקות מדעיות בוצעו בצמחים אלו וכן במבנה העור, והצביעו על הטמעה נפלאה של הפריטים האורגניים ויעילות מרבית על העור. לדברי החברה, שמנים אתריים הם מרכיבים לא שומניים בעלי ארומה ספציפית לכל צמח בודד. הם אפילו חולקים את התכונות של מתן אפשרות העברה ופעילות מעולים של מרכיבים אחרים, האצת זרימת המיקרו וגם קידום מיגור רעלנים.

זה בעצם מביא לעור זוהר הרבה יותר, מה שנותן אפקט בקטרידי מיידי ומזהיר. זאת על מנת להבטיח גוון טהור וברור מאוד, ולהפחית את השימוש בחלופות סינתטיות שכן הן מתנהגות כחומר משמר טבעי לחלוטין. טכניקות המיצוי של סיסלי מאפשרות לשפר את הריכוז של כל רכיב. התמציות (כמו גם השילובים שלהן) הן למעשה המפתח למוצרים ולפתרונות הטיפוח הכוללים המעולים של המותג.

סיסלי מספקת מגוון רחב של פריטי טיפוח, לרבות מוצרים ופתרונות טיפוח לפנים (מוצרי ופתרונות ניקוי וחיטוב, טיפוח פילינג, מסכות, טיפולי איזון, טיפול אנטי אייג’ינג, הדגשי יופי וכן תוכניות ריפוי קפדניות), טיפוח עיניים ושפתיים. פתרונות (מסירי איפור, טיפולי נפיחות, תרופות אנטי-אייג’ינג, תרופה ליובשת בשפתיים ומסכות עיניים יעילות מאוד), מוצרי טיפוח לגוף (מוצרים ותמיסות להפחתת משקל, טיפולי חזה וגרון, פילינגים, קרמי לחות וכן פריטי טיפוח לידיים), פריטי טיפוח לשיער ופריטי טיפוח לשמש (פתרונות טיפוח פנים, פתרונות טיפוח גוף, מוצרים ופתרונות אפטר סאן וכן שיזוף עצמי).

See also  מהו הטיפול הטוב ביותר לעור מזדקן?

סיסלי ידועה בשל מגוון פתרונות הטיפוח והקוסמטיקה האיכותיים שלה, אך יש לה גם מגוון של ניחוחות ממש טובים. סיסלי הייתה חלוצה אמיתית בשימוש ברכיבים פעילים אורגניים ושמנים אתריים לעור במוצרי יופי ובתמיסות. מתחרים רבים העתיקו אך רק מעטים הגיעו לאותה רמה בדיוק של איכות המוצר! אם אתה עוקב אחר מוצרי טיפוח איכותיים, סיסלי היא בהחלט חברה שאתה צריך להסתכל עליה.

Recommended Articles