טיפולי יופי כואבים, מפחידים ויקרים נשמרים בסוד

להיראות טוב זה חשוב, ואפילו עוד מימי מצרים, נעשה שימוש בטיפולים ומשטרים שונים כדי להישאר במראה צעיר ויפה. שיטות אלו נשמרות לרוב בסוד, מכיוון שנשים אינן אוהבות ליצור רושם של יופי טבעי, ועשויות להסס להודות במחיר של טיפולי סלון יקרים. הם בהחלט לא רוצים לחלוק את הפרטים העגומים של הליכים כואבים ועלולים מביכים כמו הזרקות פנים ושעוות ביקיני עם הגבר בחייהם! הנה כמה מהסודות שנשים היו מעדיפות שלא תדע עליהם.

מריטת גבות

צמיחת שיער מוגזמת על הגבות היא בעיה שכיחה בקרב בני נוער וצעירים. אם נותרות במצבן הטבעי, הגבות עלולות להיראות סוררות ואף עלולות להצטרף לאמצע ולהעניק מראה דמוי איש זאב. גבות בעלות צורה מושלמת יכולות לעשות הבדל עצום במראה מושך של אדם.

מסכות פנים

ניתן למרוח כל מיני מוצרים על הפנים, לרוב חומר על בסיס ירק ירוק בהיר או חימר אפור שיכול להיראות מפחיד למדי. אם אי פעם עשיתם מסכת פנים ביתית ואז נאלצתם לענות על הדלת למשלוח בדואר, יכול להיות שדי הבהלת את הדוור!

הזרקות פנים

אם אתה לא אוהב לקבל זריקה כשאתה מבקר אצל רופא השיניים, אתה עלול למצוא את זה מוזר שתרופה פופולרית נגד הזדקנות כוללת תשלום למישהו כדי להזריק לפנים שלך רעל. בוטוקס משמש כבר מספר שנים להסרת קווים עמוקים וקמטים על ידי שיתוק שרירי הפנים. ישנן גם הזרקות המכילות חומרי מילוי עוריים אשר ממלאים את העור כדי להסיר קמטי פנים. כדי לשמור על האפקט, יש לחזור על זריקות אלו כל שלושה עד שישה חודשים.

שעוות ביקיני

זה חייב להיות טיפול היופי המפותל ביותר שהומצא אי פעם. האופנה של ביקיני דל הובילה לכך שנשים נאלצו להסיר שיער עודף מסביב לקו הביקיני. זה נעשה על ידי מריחת פס שעווה על האזור, ותלישה מהירה של הרצועה כדי להסיר שערות מהשורשים. זה די מזיק לעור ועלול לגרום להופעת דם בזקיק השיער, ולהשאיר גבשושיות אדומות כואבות. גרסה קיצונית יותר היא השעווה הברזילאית, כאשר כל השיער מוסר מאזור הערווה, מלבד רצועה צרה של שיער. אז בפעם הבאה שאתה מעריץ מישהו על החוף, חסוך מחשבה על הכאב שהוא אולי סבל למען היופי.

Recommended Articles