טיפול טוב לטיפוח העור נגד הזדקנות מכיל את כל המרכיבים הטבעיים הללו

המצב העצוב של תעשיית הקוסמטיקה הוא שיהיה קשה מאוד לצרכנים למצוא טיפול אנטי אייג’ינג בטוח ויעיל לטיפול בעור. הסיבה לכך היא שחברות הקוסמטיקה אינן מפתחות מוצרים שיועילו בשום צורה לצרכנים.

למעשה, מוצרי טיפוח רבים עלולים לגרום נזק לצרכנים, פשוט בגלל מספר המרכיבים שעלולים להיות מסוכנים שהם מכילים.

לא מזמן הרמתי מוצר שהוצג על כיור האמבטיה של חבר שלי, שהמלים “טיפול טבעי” מוצגות באופן בולט על התווית. בסדר, אולי לא היה לי שום עסק להסתכל על הדברים של חבר שלי, אבל רציתי לספק את סקרנותי לגבי המוצר. תן לי לדעת שאני מרגישה מוצדקת במקצת על מעשיי, כי הוכחתי לעצמי שאין כמעט שום דבר “טבעי” בטיפול טיפוח העור הזה בכלל.

עליך להיות זהיר מאוד בבחירת טיפול אנטי אייג’ינג לעור, או כל מוצר שייספג בעור שלך. הנוהג הנפוץ הוא לפתח מוצרים אלה באמצעות חומרים כימיים, אשר נחשדים באופן נרחב או ידועים כרעילים או מסרטנים. האם אתה מבין שיש ממש אלפי חומרים אלה שעלולים להזיק המשמשים להפקת ניחוח לבד?

ממשלת ארצות הברית לא הצליחה לוודא שתעשיית הקוסמטיקה באמריקה מספקת מוצרים בטוחים לצרכנים. מינהל המזון והתרופות האמריקני הצליח לאסור את השימוש בקצת יותר מ-100 כימיקלים שעלולים להיות מסוכנים פעם בשימוש נרחב בקוסמטיקה. ארה”ב היא הצרכנית הגדולה בעולם של מוצרי קוסמטיקה, ואזרחי המדינה הזו אינם זוכים להגנה מספקת.

רכישת טיפול נגד הזדקנות העור שפותח במדינה שהיא חברה באיחוד האירופי היא הימור טוב יותר, אם אתה מודאג מההשפעות השליליות של תרכובות כימיות המצטברות במערכת שלך. לאיחוד האירופי יש איסור יעיל על יותר מ-1,000 כימיקלים רעילים ומסרטנים בודדים שהופיעו באופן קבוע בפורמולות קוסמטיות. מוצרים בטוחים פי עשרה הם תמיד קנייה טובה יותר.

See also  מהם מוצרי הטיפוח הטבעיים הטובים ביותר לעור מזדקן?

ישנה קבוצה של חברות ברחבי האיחוד האירופי החותמות על הקומפקט לקוסמטיקה בטוחה. זהו חוזה שבו החותם מצהיר כי לא ישתמשו בשום תרכובת במוצרים שלהם הידועה כרעילה או חשודה כרעילה או מסרטנת. מקבוצה זו סביר להניח שתמצא את כל מוצרי טיפוח העור הטבעיים הבטוחים והיעילים שאתה צריך.

כדוגמה לטיפול טבעי לחלוטין נגד הזדקנות העור מאחד החותמים על הקומפקט, אני נותן לך מוצר הכולל Nano-Lipobelle H-EQ10, שמן זרעי ענבים ותמצית אצות Phytessence Wakame.

Nano-Lipobelle הוא שילוב של קו-אנזים Q10 מופחת מיקרוסקופית וויטמין E טבעי הממריץ ייצור קולגן ואלסטין. שמן זרעי ענבים ו- Phytessence Wakame מפחיתים מאוד את אובדן הקולגן, האלסטין והחומצה ההיאלורונית באמצעות פעילות האנזים.

שלושת המרכיבים הללו, יחד עם כל התרכובות הטבעיות האחרות בפורמולה, הופכים את טיפול אנטי-אייג’ינג זה לפורמולת האנטי-אייג’ינג הבטוחה והיעילה ביותר שתוכלו לקנות.

חבל שאין יותר נוסחאות כמו זו זמינות.

Recommended Articles