טיפול מתקדם בטיפוח העור להעלמת קמטים

אתה צריך טיפול מתקדם לטיפול בעור אם אתה הולך להצליח בהעלמת קמטים מהעור שלך, אבל איפה אתה הולך למצוא פורמולה שהיא באמת מתקדמת כמו שהיא עשויה להיות. חברות הקוסמטיקה מציגות כל פורמולה שהן מייצרות בתור התשובה החדשה “מהפכנית” להחלקת העור שלך, אך לעיתים רחוקות כל פורמולה חדשה שונה מהקודמת.

זו הסיבה שאנשים נכשלים ללא הרף בניסיונותיהם להפחית את מספר וחומרת הקמטים והקמטים בעורם. אני בטוח שהמוצרים האלה משאירים הרבה אנשים תוהים למה הם לא מקבלים את התוצאות שהובטחו להם כשהם משתמשים בנוסחאות האנטי אייג’ינג הפופולריות הכוללות קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית כמרכיבים. ההחלפה של חומרים אלה היא אחרי הכל הדרך היחידה שבה אתה הולך להפחית את הקמטים שלך.

פורמולה המכילה את החומרים הממצקים החיוניים הללו בקושי יכולה להיחשב כטיפול מתקדם לטיפוח העור. מדענים יודעים כבר די הרבה זמן שלא ייתכן שהעור שלך יספוג את הרכיבים הללו, מכיוון שהם צפופים מדי מבחינה מולקולרית. הם גם מסווגים כבלתי מסיסים, כך שלא ניתן להפוך אותם לזמינים ביו.

רוב הסוגים הללו של פורמולות אנטי אייג’ינג אינן מכילות שום דבר אחר שיעזור לך גם למראה עור צעיר יותר. מוצר האנטי אייג’ינג הממוצע מפותח כמעט כולו מכימיקלים, ובגלל זה הם יכולים למעשה לגרום לך נזק. יישום ארוך טווח של כימיקלים על העור יכול לגרום למחלה קשה, או אולי אפילו למוות.

רבות מהנוסחאות שמוצגות כטיפול מתקדם בטיפוח העור כוללות כימיקלים בעלי פוטנציאל לגרום לנזק למערכת העצבים, לרעלת איברים, לקריסת מחזור הדם, לסרטן ולמוות פתאומי כתוצאה מכשל מוחלט של מערכת הנשימה. עליך להשתמש בנוסחאות הזמינות עבורך שאינן מכילות דבר מלבד כל המרכיבים הטבעיים.

על מנת להבטיח שהעור שלך מקבל את כל נוגדי החמצון, הויטמינים, המינרלים וחומצות השומן החיוניות שהוא צריך כדי לשקם את עצמו יש צורך בתרכובות מבוססות צמחים. אתה רוצה להשתמש במוצרים המכילים רכיבים כמו דבש מנוקה פעיל, שעוות באבאסו, תמצית פסיפלורה של Maracuja ושמן זרעי ענבים. אתה רוצה גם את Cynergy TK ו- Phytessence Wakame.

See also  טיפוח עור אנטי אייג'ינג - עור במראה צעיר יותר קל עם טיפולי עור אנטי אייג'ינג פורצי דרך

מוצרים המכילים Cynergy TK זכאים לטיפול מתקדם בטיפוח העור, מכיוון שזהו השילוב הזמין היחיד של מרכיבים המסוגלים להגביר את ייצור הקולגן והאלסטין שלך. נוצר ממתחמי חלבון אבץ, מתחמי חלבון נחושת ואנזימים, Cynergy TK היא התרכובת היעילה ביותר להפחתת קמטים שבה סביר להניח שתשתמשו אי פעם.

Phytessence Wakame מופק מזן אצות שנמצא רק בים יפן. לתמצית זו יש את היכולת הייחודית להיות מסוגלת לעכב את פעילות האנזים ההרסני הגורם לפירוק החומצה ההיאלורונית בעור שלך. פולימר זה נחוץ לחיבור הקולגן והאלסטין בעור שלך.

אל תתנו לחברות הקוסמטיקה להמשיך למכור לכם מוצרים לא יעילים. פורמולות המכילות Cynergy TK ו- Phytessence Wakame הן הטיפול המתקדם לטיפוח העור שאתה צריך על מנת להיראות צעיר יותר.

Recommended Articles