טיפים ליישום שלב איפור במראה מקצועי עבור רקדנים

כאשר מורחים איפור במה, החוכמה לאיפור במה במראה מקצועי הוא תמיד להיראות מוגזם או מאופר מדי. הסיבה לכך היא שאתה תופיע בפני קהל שיישב רחוק ממך, ולכן תצטרך את התכונות שלך להבליט יותר ממה שהם יבלוט בדרך כלל כדי להשפיע יותר על הקהל שלך.

אם מעולם לא לבשת איפור במה, אז אתה הולך להרגיש כאילו מריחת יותר מדי בפעם הראשונה. עם איפור במה אתה יכול להשתולל. האנשים שאתה מופיע עבורם יישבו רחוק ממך, והאיפור יהפוך את המראה שלך להחמיא יותר ויבלוט אותך, במיוחד עבור אותם אנשים מהאמצע ועד החלק האחורי של התיאטרון.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​יישום איפור במה מקצועי הוא התאורה בתיאטרון. אם התאורה כחולה מדי או אדומה מדי, התכונות שלך ייעלמו על הבמה. רק איפור טוב יתקן את הבעיה, ויאפשר לקהל לראות את התכונות על הפנים שלך.

תחת תאורת במה בהירה, השתמש בקרם במקום לבן. השתמשו בחום במקום בכחול ובסגול, והימנעו מצהוב, מכיוון שהוא נראה כמו לבן.

אם אתה רקדן, כך אתה צריך להשתמש באיפור כדי לשפר את העיניים שלך על הבמה:

קודם כל אתה חייב להגדיר את הגבות שלך, אז האם קווים ברורים על הגבות שלך הם חובה.

נקודה אדומה בפינה הפנימית של העין תעזור לבלוט את העיניים.

צללית כחולה, סגולה או חומה, מונחת באומץ. הצבע יהיה תלוי במראה שלך. נסה לא להשתמש בכחול על עיניים כחולות, או חום על עיניים חומות.

צייר קווים בזוויות החיצוניות של העיניים שלך החל בקו כחול או שחור שיוצא מהעיניים שלך בחלק העליון, ואז לבן, ואז אדום, ואז לבן שוב ואז קו כחול או שחור שיוצא מתחתית העין.

כמה ריסים מלאכותיים בזוויות החיצוניות של העיניים שלך מוסיפים השפעה.

See also  כיצד למרוח איפור של עידוד ותחרות ריקוד

איפור במה עבור רקדנים גברים יהיה דומה מאוד לנשים. הוא ישתמש באותם צבעים, שכן התאורה תשפיע על תווי הפנים באותו אופן. ברור שגברים לא יענדו את ריסי העין המלאכותיים, ואל תשתמשו בצבעי שפתיים חיים כמו האדומים העזים שהרקדניות לובשות.

בעת החלת איפור שלב, נסה להימנע מהטעויות הבאות:

ריפוד העיניים בתוחם עיניים שחור מוצק, בסיס מבריק או בסיס כהה מדי, מותיר את הגבות לא מוגדרות, שמים יותר מדי סומק על תפוחי הלחיים,

כשאתם רוקדים על הבמה קחו בחשבון שתזיעו הרבה, אז זכרו להשתמש באיפור עמיד במים עד כמה שאפשר.

לאוכל בלט נוסף, בקר:

http://balletdancing4u.blogspot.com

Recommended Articles