טכניקות שאתה יכול לנסות עבור לק ג’ל

קל להתקדם עם אמנות ציפורניים אם אתה משתמש בכישוריך וחושב בצורה יצירתית. אבל, אם אתה חדש, אז אתה צריך לגלול קדימה כדי לדעת כמה טריקים שאתה יכול ליישם בקלות.

צבע שכבות שכבות בסיס לגרר

כדי למנוע קצות סתתים, תחילה עליך לצבוע את החצי העליון בלבד. מאוחר יותר, לאחר שהציפורניים התייבשו, המשיכו עם השכבה השנייה. בנקודת זמן זו, ודא שאתה מכסה את כל הציפורן. טכניקה זו תעזור ללק להיצמד למשטח ותסייע לך להשיג אפקט ארוך טווח.

השתמשי בלק לבן

אלא אם ועד שהלק ג’ל יהיה אטום באופיו, גוון טבעי עשוי לשנות את גוון הצבע. לכן, כדי לגרום לציפורניים להיראות אטרקטיביות, אתה יכול תחילה להשתמש בלק לבן ולאחר מכן להמשיך עם הלק הצבעוני.

צבע באמצעות שקית ניילון

לא משנה איך תרצו להתנהל בעיצוב, אם המשימה קשה, אז צביעת הציפורניים עם חתיכות של שקית ניילון צריכה להיות הצעד הראשון. לאחר שגזרתם את החומר, צבעו אותו בכמה שכבות עבות ולאחר מכן הוסיפו עיצוב ייחודי. זמן קצר לאחר שהאומנות מתייבשת, קלפו את העיצוב והדביקו אותו על הציפורן עם דבק.

השתמש במדבקות חור בנייר

אם אתה רוצה להתהדר במניקור של חצי ירח, הנח מדבקות חור בנייר ואטום אותן עם סיכת בובי. מעטרים את החלק במעיל ולאחר מכן מסירים את המדבקה בזהירות. עקוב אחר הטיפ לציפורניים בזו אחר זו. בהתאם להעדפה, תמיד ניתן להתאים את מיקום מדבקת החיזוק.

הוסף גוונים כפולים בעזרת קלטת

לאחר שבחרתם לקים שונים, כדאי לצבוע את הציפורניים בגוון בהיר יותר ולאחר מכן לאטום אותו בשכבת עליון. לאחר ייבוש המנה, הסתירו את הקצוות בעזרת שתי רצועות סרט המוצבות בצורה הרצויה. לאחר מכן, מרחי את הלק בצבע כהה על כל הציפורן וממש מעל הסרט. לאחר שחלפה דקה, כדאי לקלף את הקלטות בעדינות למראה המושלם.

See also  סקירה על צ'י 1" בַּרזֶל

השתמש באיילינר עבור אבני חן

במקרה שתחליט למקם אבני חן על פני השטח, אז אייליינר יכול להתברר כמועיל. המשימה תהיה הרבה יותר פשוטה כי אתה כבר לא צריך לתפוס תכשיטים זעירים עם פינצטה או האצבעות שלך. קצה העיפרון מסוגל הרבה יותר להרים את התכשיט ולהניח אותו על הציפורניים. הכלי לא יקלקל את עיצוב הציפורניים.

לולאה גומייה למניקור צרפתי

בעת מניקור את הציפורניים, עליך ליצור לולאה עם רצועת גומי על ידי מתיחתה עם האגודל והאצבע. רק ודא שהשארת מקום לטיפ הצרפתי שתמיד רצית. עם הלהקה כמדריך, אתה יכול לצבוע בנוחות את העצות.

מערבבים פיגמנטים לקבלת גוון ייחודי

תפסו כף ושפוך מעט פיגמנט צלליות. בהמשך, כדאי להוסיף לק שקוף ולמזג אותו בעזרת צמר גפן. לאחר ערבוב יסודי של התמיסות, אתה יכול לנסות את הצבע החדש עם מברשות שונות לציפורניים.

יבש את הציפורניים על ידי השרייתן במים קרים

לאחר שיצרתם את העיצוב, קחו קערה ומלאו במים וכמה קוביות קרח. השרו את הציפורניים בנוזל והמתינו מספר דקות עד שהצבע ייכנס פנימה. כשהמטרה העיקרית מוגשת, הציפורניים שלך יתייבשו מהר ככל האפשר.

לרסס חומר בישול נון-סטיק לתוצאות

לאחר שתהיי מוכנה עם אמנות הציפורניים, רצוי לרסס חומר בישול נון-סטיק. עליך להחזיק את התרסיס במרחק של כמה סנטימטרים מהיד שלך וללחוץ בעדינות על הזרבובית. רגע לפני שאתה עוטף, תן לחומר להתייבש במשך זמן מה וודא ששטפת את השאריות מהידיים.

Recommended Articles