יתרונות וחסרונות של בודקי בושם

בושם בושם הוא צורה שבה ניחוח מסוים או קלן נמכר ללא קופסת האריזה המהודרת של סימן מסחרי קמעונאי. בודקים אלה נוטים להגיע בקופסה לבנה רגילה או קרטון רגילה או במצבים מסוימים לא בקופסה כלל. מספר יצרני בשמים עשו אפילו צעד נוסף בהפחתת עלויות הייצור על ידי ניהול מוצרי הבודקים שלהם לא רק ללא קופסה אלא גם ללא מכסים. פקק הוא החלק העליון הדקורטיבי של בקבוק הבושם שיכול להיות פשוט לקישוט בהתאם לניחוח. פקקים אינם זהים לפירי הריסוס שכל ניחוחות התרסיס מצוידים בהם. זכור כי לריחות התזה או אפטרשייב אין פיית ספריי.

בודקים יכולים להגיע בכמה דרכים שונות:

  1. בארגז עם כובע

  2. בארגז ללא כובע

  3. לא ארוז עם כובע

  4. לא ארוז ללא כובע

לא משנה באיזו גרסה של האריזה נמכר הניחוח, הבודקים מגיעים בדרך כלל באותו בקבוק בסגנון כמו הניחוח המקורי. ברוב המקרים, בקבוקי בושם בושם מיוצרים במיוחד על ידי היצרן למטרה זו ואינם מיועדים להגיע למדפי הכלבו. בודקי בושם יכילו את מלוא הכמות והאיכות של הניחוח המקורי שנמצא בקופסאות ארוזות ויהיה ללא שימוש וישיר מהיצרן.

בושם המיוצר על ידי שמות מותגי אופנה מובילים יכול להיות יקר יותר מחלק מפריטי המלתחה האישיים שלנו. הידיעה שיש אלטרנטיבה לקניית בקבוקון ענק במחיר מלא מושכת נשים רבות. זה לא רק מאפשר לנו ‘לדגום’ את הניחוח לפני שנשלם עבורו מחיר מלא, זה גם מבטיח שלא נתקע עם בקבוק בושם במחיר מלא שאולי לא נאהב לאחר קבלתו הביתה.

יש לנקוט משנה זהירות כאשר “מציאה” מחפש בושם מוזל. דווח כי בקבוקי בושם מזויפים ומקולקלים נמכרו בכמה מהאתרים המקוונים הפופולריים יותר. רכישת ניחוחות מציאה אלה בבקבוקים גדולים יותר עשויה לחסוך לך כסף בטווח הארוך, אך הבושם עלול לאבד מיעילותו אם לא נעשה בו שימוש תוך פרק זמן מסוים.

אם האריזה של הבושם לא משנה לך, אז רכישת בודק בושם יכולה להיות מאוד משתלמת. בודקים רבים מייצרים מתנות נהדרות לאותן נשים שאוהבות את ניחוחות המעצבים שלהן ללא תוספת הוצאות האריזה.

See also  תכשירי בושם מוצקים מועדפים הם אופנתיים עם יתרונות

Recommended Articles