יתרונות וחסרונות של שימוש בפצירה מזכוכית קריסטל

קבצי ציפורניים מזכוכית קריסטל הם כנראה הסוג הטוב ביותר של פצירה שתוכל למצוא בשוק, לעת עתה לפחות.

במקור, קבצי ציפורניים נעשו באמצעות לוחות אמרי ומתכת. לוחות אמרי הם בעלי איכות דמוית נייר זכוכית בעלת משטח מחוספס. משטח מחוספס זה משמש לתיוק, לעצב ולהחליק כביכול את הציפורניים. קבצי מתכת לעומת זאת הם מתכות שטוחות עם תחריטים בצד אחד. התחריטים משמשים לשיוק הציפורן.

הם קבצים יעילים. למרבה הצער, קבצים מסוג זה הם פשוט גסים מדי. לוחות אמרי וקבצי מתכת הם כל כך מחוספסים שהם לפעמים גורמים נזק לציפורניים. אולי אתה לא רואה את זה בבירור כי השיניים דקות, אבל אם אתה מסתכל ממש מקרוב על הציפורניים שלך, ההשפעה של החומרים האלה רחוקה מלהיות את קצה הציפורניים שלך חלק. גרוע מכך, אם אתה משתמש במסמרים אקריליים, הם עלולים להיפגע גם כן עם השימוש בלוח ובמתכת.

זו הסיבה שאנשים בוחרים להשתמש במשהו עם משטח חלק יותר אך קשיח. קבצי ציפורניים מזכוכית קריסטל מתאימים כל כך לדרישות. הכלים הקטנים הללו הם קלים, חלקים ויעילים ביותר. הם אפילו יותר יעילים בהחלקת ציפורניים כי זה לא תלוי בשריטת הציפורניים כדי להפוך אותן לחלקות יותר.

אבל זה לא כל היתרונות שיש לקבצי ציפורניים מזכוכית קריסטל בקבצים אחרים. הם גם יותר קל לנקות. שלא כמו לוחות מתכת או אמרי, ניתן לכבס זכוכית grystal. לוחות אמרי יתמוססו כאשר הוא נרטב בעוד שמתכות יחלידו. זכוכית קריסטל לעומת זאת פשוט תעבור ניקוי ושטיפה.

למרבה הצער, לזכוכית קריסטל יש חסרון אחד, היא שבירה. אם תפיל אותו, רוב הסיכויים שהוא עלול להישבר, משהו שלעולם לא יקרה לשמר או למתכת. אז אם אתה מתכנן להחזיק או להשתמש בקבצי ציפורניים מזכוכית קריסטל, וודא שאתה שומר אותם בבטחה במקום שבו הוא לא ישרט, יישבר או יישבר.

Recommended Articles