כיצד לבחור מוצרי טיפוח לעור אנטי אייג’ינג?

ההזדקנות היא חלק מהחיים ולא משנה כמה אנחנו שונאים, זה חייב לקרות. אנשים רבים במיוחד בנוער ובימי הביניים חוששים מהרעיון להזדקן. זה נובע במיוחד מהשינויים הפיזיים שמגיעים עם ההזדקנות. הזדקנות לא צריכה להיות משהו שצריך לפחד ממנו. יש דרך להזדקן בחן מבלי לסחוב את הקמטים ועוד שינויים לא כל כך חביבים שמגיעים איתו.

בחירת מוצרי טיפוח העור הנכונים נגד הזדקנות אינה קלה. למעשה זה יכול להיות תהליך מאוד ארוך ומלחיץ. הסיבה לכך היא שהשוק מלא במוצרים כאלה. עם הליברליזציה של השווקים ברוב המדינות האפשרויות הפכו לבלתי ניתנות לספור ואף יותר מבלבלות עבור הקונה.

מוצרי טיפוח העור מגיעים בצורות, גדלים ועיצובים רבים ושונים כדי לתת מענה לקונים רבים ושונים. הגדלים השונים והבדלי האיכות מבטיחים שיש מוצרים לאנשים עם תקציבים שונים כמו גם העדפות שונות. יש כאלה שמעדיפים מוצרי טיפוח לעור אנטי-אייג’ינג שכולם טבעיים, בעוד שחלק אחר מתאים כמעט לכל מוצר, כולל אלה שיוצרו באופן מדעי.

רוב מוצרי הטיפוח הקיימים בשוק יוצרו בצורה כזו שהם מפחיתים סימני הזדקנות בחלקים שונים של הגוף כמו הפנים, הצוואר והכתפיים. דבר אחד שמקשה כל כך על הבחירה במוצרי האנטי אייג’ינג הוא שאין להם השפעות דומות על כל האנשים. למוצר טיפוח, נניח קרם, עשויה להיות השפעה אחת על אדם והשפעה שונה לחלוטין על אחרת. זה הופך את בחירת מוצרי טיפוח העור לתרגיל עדין. בהתחשב בעובדה שכל אחת רוצה לבחור מוצר אנטי אייג’ינג המתאים לסוג העור שלה כמו גם לתקציב שלה בין שאר הגורמים, יש לבצע את התרגיל תוך הקפדה על כל תשומת הלב הראויה. מה שכולם רוצים ממוצרי הטיפוח נגד ההזדקנות הוא עור בריא ושומר על זוהר צעיר, לא עור שיאלץ אותו לקחת נסיעות רבות לרופא העור כדי לטפל בתופעות של שימוש במוצרי טיפוח לא נכונים.

See also  טיפוח עור לעור יבש במיוחד

גורמים שיש לקחת בחשבון

ישנם מספר שיקולים שעליך לעשות בבחירת מוצר טיפוח העור המתאים לך. ראשית עליך לדעת את סוג העור שלך. יש כאלה שהעור שלהם רגיש מאוד וכאלה שסוג העור שלהם לא רגיש מדי. אם העור שלך הוא מהסוג הרגיש, תצטרך להיות זהיר יותר עם סוג המוצרים שאתה משתמש בו כדי שלא תשתמש באחד שיכול להגיב לרעה עם העור שלך. יש גם כאלה שהעור שלהם שומני בעוד שלאחרים זה מהסוג היבש. עור יבש ועור שמן עשויים שלא להשתמש באותו סוג של מוצרי אנטי אייג’ינג. מי שעורם סובל מאקנה או בעיות עור אחרות עשוי גם להצטרך לבחור מוצרים שונים מאלה שאינם סובלים מבעיות כאלה.

קבע את הגורם לבעיות העור שלך לפני שאתה מחליט מה לקנות. לדוגמה, אם זה הקמטים, אתה חייב לדעת אם הם נגרמים על ידי דברים כמו השמש או על ידי הבעות הפנים הרגילות. אלו הנובעים מהשמש יצטרכו פתרון שונה מאלו האחרים. קמטים עלולים לנבוע גם מרפיון העור עקב הזדקנות וגם זה ידרוש טיפול שונה.

בבחירת מוצרי טיפוח תמיד רצוי שתבחרו בסוג מוצרים שאליהם תדבקו, בניגוד לערבב סוגים רבים ושונים של מוצרים יחד. למשל אם מדובר בקרמים אנטי אייג’ינג יש כאלה שיבחרו לדבוק במוצרים מבוססי טבע בעוד שאחרים יסתמכו על מרכיבים כמו קמומיל מלכות ואחרים. כאן, בחר את זה שמתאים לטעמך ולהעדפות שלך. לחלק מהמשתמשים התכופים יש את המרכיבים המועדפים עליהם בעוד שאחרים שאולי לא כל כך בקיא אולי לא. מי שיש לו יבחר כמובן במוצרים המכילים את המרכיבים האהובים עליו. מה שחשוב לציין כאן הוא שמרכיבים שונים לטיפוח העור פועלים בצורה שונה. חומצה היאלורונית, למשל, מגדילה את כמות הלחות שהעור יכול לספוג ולהציג ולכן הופכת אותו לפחות נוטה לקמטים. ויטמין C וג’לי מלכות ידועים גם כמסייעים בדיכוי העור והפחתת הקמטים.

See also  איך לעשות ניקוי רעלים - טיפוח עור תוצרת בית

במקרה שאתה לא בטוח במוצרי האנטי אייג’ינג שאתה צריך להשתמש בו, נסה לבקש עזרה מרופא מומחה, למשל רופא עור. ברגע שהמומחה יבחן את העור שלך הוא יוכל להגיד לך את סוג מוצרי הטיפוח המתאים לך.

Recommended Articles