כיצד לבחור ספק שיער למספרה שלך

אז אתה הולך לפתוח סלון. כבר בחרת את ספקי השיער שלך? בחירת הספק הנכון של ציוד תספורת השיער שלך היא דבר חשוב מאוד בעסק שלך. הם יכולים להועיל לך מאוד ולעזור לך לבנות את הסלון שלך. ביחד, אתה והספק שלך תרכיבו צוות כדי להפוך את העסק שלכם לחזק וטוב יותר. כשאתה מחפש ספקי שיער לציוד להלבשת שיער שלך, שקול את הדברים האלה.

כמה זמן הם קיימים? זה לא אומר שהספק החדש והחלק ברחוב אינו מוכשר, אבל חברה מבוססת תציע לך יותר יציבות ואמינות. הם גם כנראה מצוידים טוב יותר לטיפול בכל הבעיות שעלולות להיות לך.

מה אומרים הלקוחות האחרים שלהם? אם אתה באמת רוצה לדעת כמה טוב (או עד כמה גרוע) החברה מתפקדת, שאל את הלקוחות שלה. מודעות יכולות לומר הרבה דברים, אבל כשאתה מתחיל אנשים, זה הסבירות הגבוהה ביותר שתתחיל לקבל את האמת. שוחח עם בעלי חנויות אחרים על ספקי השיער שבהם הם משתמשים. שאל אותם שאלות על חברות ספציפיות וראה איזה סוג של משוב אתה מקבל.

האם המחירים שלהם תחרותיים? כמובן שאתה לא רוצה ציוד זול שהולך להתפרק בפעם הראשונה שאתה משתמש בו. אז שוב, אתה גם לא רוצה לשלם דרך האף עבור ציוד להלבשת שיער. ההימור הטוב ביותר שלך הוא למצוא ספקים שהמחירים שלהם תחרותיים והגיוניים.

האם הם מספקים שירות לקוחות טוב? אנשים רבים יעדיפו לשלם קצת יותר עבור מוצר ולקבל שירות לקוחות מעולה, מאשר לקבל משהו זול ושירות לקוחות עלוב או לא קיים. ספקי השיער שלך צריכים להציע שירות לקוחות טוב, מוכן לפתור בעיות, לעזור לך עם בעיות ולהקל בהרבה על העבודה שלך.

האם הם מכירים את המוצרים שלהם? כאשר נציג בא לראות אותך, האם אתה מקבל תחושה שהם מכירים את המוצרים שלהם היטב, או שזה מרגיש לך שהם יודעים מעט על מה שהם מוכרים? ספקי שיער טובים מכירים היטב את המוצרים שלהם ויכולים להמליץ ​​לך אם אתה צריך משהו. הם צריכים גם לדעת איך להחליף מוצרים כאשר דבר אחד לא עובד בשבילך.

See also  2 הטעויות הנפוצות ביותר בעת כתיבה עם מילות מפתח

האם הם התעשייה? ספקי שיער טובים צריכים לא רק להכיר את המוצרים שלהם, הם צריכים גם להכיר היטב את התעשייה. הם צריכים לדעת מה הם הצרכים בתעשיית השיער ולהיות מסוגלים להגיב לצרכים אלה עם מוצר ותמיכה.

האם הם עומדים בקצב הטכנולוגיה המתקדמת? תעשיית היופי תמיד משתנה ומתפתחת. האם ספקי השיער שלך מתעדכנים עם פריצות הדרך האחרונות? האם הם מבקרים אותך בקביעות ומלמדים אותך על מה חדש ועכשיו? או שהם ממשיכים לרכל את אותם דברים ישנים וממשיכים לנסות לתקן את אותן בעיות עם אותם פתרונות עייפים.

האם יש להם את המוצרים שאתה צריך ורוצה? כעת, ספק יכול להיות פנטסטי ולהחזיק בכל התכונות המפורטות כאן ועדיין אין לו את המוצרים שאתה צריך או רוצה. במקרה כזה, הם עדיין לא מועילים לך. ודא שלספקי השיער שלך יש את סוג הציוד להלבשת שיער שאתה רוצה וצריך. אחרי הכל, זה הסלון שלך. אתה צריך לקבל את המוצרים שאתה רוצה.

Recommended Articles