כיצד להשתמש במאגר הבטיחות הקוסמטית כדי למצוא מוצרי טיפוח בטוחים לעור

צרכנים רבים של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח עור מודעים לכך שרבים מהמוצרים הללו, ובפרט שמות המותגים הגדולים שאתם רואים על המדפים של החנות המקומית, עשויים להכיל מרכיבים רבים החשודים במקרה הטוב ועלולים לפגוע בבריאותכם. העור שלך במקרה הרע. ואחד המקומות הטובים ביותר שאתה יכול ללכת כדי לברר על כך הוא מאגר הבטיחות הקוסמטית.

מאגר הבטיחות הקוסמטית, שתוכל למצוא ב-cosmeticsdatabase.com, הוא המקום הראשון שאליו אני הולך כדי לחקור מוצרים ידועים יותר בחיפוש אחר מידע נוסף על מוצרי טיפוח בטוחים ומוצרי קוסמטיקה בטוחים.

מאגר הבטיחות של קוסמטיקה הוא אתר שבו אתה יכול לחפש מוצרים, מרכיבים במוצרים או יצרנים של מוצרים כדי לגלות מידע נוסף על סיכונים בריאותיים אפשריים משימוש במוצרים אישיים שונים כגון מוצרי טיפוח לעור כמו קרם לחות, קרמי יום וקרמי לילה , מוצרי קוסמטיקה שונים ומוצרים אישיים אחרים כגון דאודורנט שמפו וסבונים ועוד ועוד.

אם תבקר במסד הנתונים תראה שם שורת חיפוש. הזינו את שם המוצר, שם מרכיב או שם היצרן ויוצגו לכם מידע מעניין.

מסד הנתונים מדרג מוצרים ומרכיבים בסולם של 0 עד 10. 0 מציין שאין סיכון לבריאות שלך, או מה שהם מכנים סיכון נמוך, בעוד 10 מציין מה שהם מכנים סיכון גבוה לבריאות שלך. כל המוצרים או המרכיבים שמקבלים ציון של 7 עד 10 רשומים כולם כבעלי סיכון גבוה.

אם אתה מסתכל על מוצר בודד, תראה גם את הסיכונים הבריאותיים הספציפיים אשר מאגר הבטיחות הקוסמטית סבור כי עשויים להיות מחוברים למוצר זה. לדוגמה, הקטגוריות של סיכון בריאותי שעלול להופיע כוללות סרטן, רעילות התפתחותית או רבייה, אלרגיות ורעילות חיסונית, ודאגות בריאותיות רבות אחרות, כולל אחת שעשויה להדאיג אותך אם אתה קונה מוצרי טיפוח, כלומר הסיכון לגירוי שלך עור.

See also  מכירת טיפוח עור, דוח הצרכנים 75% מכל התרופות והקוסמטיקה נגזרים מהטבע

כן למרבה הצער, מגוון רחב של מוצרי טיפוח העור אנטי אייג’ינג מכילים מרכיבים הנחשבים לסיכון לגירוי לעור שלך.

אם אתה מודע לבעיות של מרכיבים מסוכנים במוצרי טיפוח וקוסמטיקה אז מאגר הנתונים הוא מקום טוב מאוד להתחיל בו עוד מחקר. אולי התחל עם שם המוצר שאתה שוקל לקנות, ואז חקור יותר על כל מרכיב מדאיג. או אם יש לך מוצר בבית שמדאיג אותך אתה יכול לחפש במאגר מידע על המרכיבים הבודדים הרשומים על התווית.

לדוגמה, soduim lauryl sulfate הוא מרכיב בחלק מהסבונים והשמפו שהיה בחדשות לאחרונה בגלל חששות בריאותיים אפשריים. חבר soduim lauryl sulfate למסד הנתונים כחיפוש וראה איזה מידע אתה יכול למצוא.

זה הוגן לומר שיש להתייחס לציונים המוענקים במאגר הבטיחות הקוסמטית כאינדיקציה כללית בלבד. במסד הנתונים תראה אינדיקציה למה שהם מכנים “פער נתונים”. פער בנתונים הוא המקום בו קיים היעדר מידע מחקרי מספק, כולל מחקרי רעילות והערכות בטיחות. לכן המידע המוצג, או הציון, מבוסס על נתונים לא מספיקים במקרים רבים.

וכמובן שזה עיקר הבעיה. מדי שנה יש אלפי כימיקלים המוכנסים למוצרים שלנו, כולל מוצרי טיפוח העור והקוסמטיקה שלנו, שרבים מהם או כמעט כולם לא נבדקו לבטיחותם לשימוש על אנשים. הם עשויים להיות בטוחים לעור שלך או לבריאות שלך, או שהם לא. ברוב המקרים אף אחד לא יודע, ואני מטיל ספק בשימוש בסוגים אלה של כימיקלים במוצרים המשמשים על העור שלך עד שיוכחו בטוחים.

קיומו של פער נתונים מעיד על בעיה בפני עצמה בעיניי.

אז יש לך מידע בסיסי על השימוש במאגר הבטיחות הקוסמטית אם אתה רוצה לברר יותר על מוצרי טיפוח בטוחים ומוצרי קוסמטיקה בטוחים שתוכל להשתמש בהם, מתוך ידיעה ששימוש במוצרים אלה לא יסכן את בריאותך, וישפר, במקום לגרות, את העור שלך.

See also  למה אתה צריך אקנה רציני לטיפול בעור כדי לנקות את העור שלך

ישנם מוצרי טיפוח בטוחים מצוינים בשוק אשר פועלים היטב כדי לקדם בריאות עור טובה יותר. עם זאת הם מיוצרים על ידי חברות טיפוח נישה קטנות שאין להן תקציבי שיווק להתחרות בשחקנים הגדולים. מאגר הבטיחות הקוסמטית הוא מקום אחד שבו אתה יכול לעשות עוד מחקר רקע על המוצרים המיוצרים על ידי השחקנים הגדולים.

ואם אתה מעוניין לברר יותר על אילו מוצרי טיפוח הם מוצרי טיפוח בטוחים לקידום בריאות עור טובה יותר במחיר סביר, בקר באתר האינטרנט שלי.

Recommended Articles