כיצד למצוא את הסלון והמספרה הטובים ביותר עבורך

זה שאחת מחברותייך מתפארת במספרה שלה לא אומר אוטומטית שתקבלי גם את אותן תוצאות נהדרות עם המספרה שלה. ישנם מספר גורמים שעליך לקחת בחשבון כאשר אתה מוצא את המספרה והסלון הטובים ביותר עבורך. זה מחייב אותך ללמוד עוד על דברים כמו התמחויות, נקודות מחיר שירות, והקשר הכולל שלך עם המספרה של המספרה. כמו כן, אם אתה מכין שיעורי בית, סביר יותר שתהיה לך חווית סלון נהדרת.

1. אם מישהו מפנה אליך מספרה, עליך להשוות בין סוגי שיער לפני שאתה מקבל את ההמלצה. אם לחברה שלך יש תלתלים מקורזלים ויש לך שיער חלק, אולי אתה לא אומר את אותם שבחים אחרי שהמספרה שלה תסדר לך את השיער. לפני שתקבעו תור, בדקו תמיד אם למספרה יש התמחויות ספציפיות. אם השיער שלך יבש ומקורזל, חפשי מספרה שעושה שימוש במוצרים עדינים. אחת הדרכים הנהדרות להשיג את התוצאות הטובות ביותר שתמיד רצית היא לחפש סלון שמתאים במיוחד לסוג השיער שלך.

2. ככל הנראה תצטרך לקבוע תור כמה חודשים מראש אם אתה הולך על המספרה הטובה והטובה בעיר. הטוב ביותר עם השירות הטוב ביותר עולה מאות דולרים עבור תספורת בלבד. אין שום דבר רע בללכת לסלון יוקרתי כזה כל עוד אתה יכול לשלם עבור השירותים, אבל אם אתה על תקציב קטן יותר, ייתכן שתצטרך לחפש סלון שאתה יכול להרשות לעצמך ועדיין להשיג תוצאות משביעות רצון . אתה יכול לשאול אנשים כדי לבדוק מחירים. עם זאת, מחיר גבוה יותר אינו הכרחי אומר מספרה טובה יותר. בדרך כלל עם מספרות יוקרתיות, אתה משלם הרבה יותר עבור המתקנים מאשר עבור שירות השיער בפועל. מספרה במחיר בינוני שתוכל להרשות לעצמך היא אידיאלית להרגשה נוחה בתקציב מצומצם יותר.

See also  תוספות שיער אנושיות יוצרות סגנונות שיער ארוך יפים באופן מיידי

3. אתה חייב להיות נוח עם המספרה שלך. בלי תחושה קלה בין שניכם, ייתכן שיהיה לכם קשה להשיג את הצבע, הסגנון או הגזרה שאתם אוהבים. מספרות יכולות להיות מפחידות לפעמים, אז מצא את האחת שאתה יכול להיות נוח לתת לה הוראות. להיות גלוי וישיר עם המספרה שלך אומר שלא תהיה לך בעיה לפרט מה אתה באמת רוצה ואפילו לבקש כמה שינויים כאשר לא אהבת סגנון מסוים. אם יש לך ניסיון לא כל כך טוב עם מספרה, פשוט תמשיך לחפש עד שתמצא את האחת המתאימה שיכולה לענות על הצרכים והציפיות שלך.

4. אם אינכם מצליחים למצוא את המספרה והמספרה המתאימה לכם, לאחר ביצוע הטיפים שהוזכרו לעיל, אולי כדאי שתשקלו לחפש מספרה מעולה באינטרנט. כך תוכלו לחסוך זמן רב ולא תצטרכו לנסוע ממספרה אחת לאחרת בחיפוש אחר המתאימה לכם.

Recommended Articles