כיצד למצוא את מראת האיפור המוארת המושלמת

אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, מבקשים להשקיע במראה איפור מואר היטב. לפני שעושים זאת, חשוב לדעת אילו תכונות לחפש, מה עובד הכי טוב ומה לא לקנות.

למה אתה צריך אחד? קוסמטיקאיות ומקצועות טיפוח עור משתמשים במערכות פנים מתקדמות, הכוללות דברים מגניבים כמו מחלצים שונים, מכשירי גלים עגולים גבוהים, מכשירים גלבניים וכמובן, מנורת מגדלת דולקת. הם משתמשים במנורת ההגדלה כדי לקבל מבט מקרוב על העור שהם בודקים, הכרחי כדי לטפל באזורים ספציפיים כראוי. אם אתה מתכוון לספק טיפול יומיומי לעור שלך בבית, אתה צריך את אותה נוף.

מהן התכונות החשובות? מראה היא מראה, נכון? לא בסדר! יש כמה תכונות ספציפיות שאתה צריך לחפש במראה האיפור המואר שלך: הגדלה, סוג האור, גודל ומקור הכוח.

כשאתה בוחר את המראה שלך, מיד אתה יכול להוציא כל דבר פחות מעוצמת הגדלה פי 7. עוצמה של פחות מ-7x באמת לא תעניק לך את ההגדלה הדרושה לך כדי להסתכל היטב על העור שלך. אתה צריך לראות מקרוב מאוד. 5x יסתדר לך, אבל למה להתעסק במשהו שבקושי יענה על הצרכים שלך, אם בכלל? עדיף להתחיל נכון. מראה פי 10 זה פשוט יותר מדי עבור רוב האנשים ועשויה למעשה לאמץ מעט את העיניים. ישנן אפשרויות רבות בחוץ, שיש להן פי 7 בצד אחד ו פי 10 בצד השני – אפשרות טובה.

סוג האור הוא גם שיקול חשוב עבור מראת האיפור המוארת שלך. זה הוויכוח הישן של ליבון מול פלורסנט. והמנצח הוא? פלורסנט. אורות הליבון כמעט תמיד גורמים לעור שלך להיראות בצבע צהוב/כתום מוזר. אתה רוצה אור לבן יפה שיראה את הצבע הטבעי של העור שלך.

תלונה נפוצה לגבי מראות איפור מוארות היא שהאור עמום מדי. ודא שהאור מספיק. כל כך הרבה יצרנים יגידו “אורות בהירים” או “תאורה נהדרת” בלה, בלה, בלה. אבל כשמחזירים את המראה הביתה, היא בקושי פולטת אור בכלל, או שהיא מכוונת לגמרי מהמראה.

See also  ארגון קופסת האיפור שלך

קושי שכיח נוסף הוא הגודל. מראות איפור מוארות רבות יגידו שהן בגודל 8″ או 10″, אבל כשמחזירים אותן הביתה, מבינים שהמראה בפועל היא רק בגודל 5 או 6 אינץ’! רק וודא שאתה בודק את גודל המראה בפועל ולא את כל מנגנון האור והמסגרת.

לבסוף, תרצו לוודא שהמראה בגובה הנכון. מראה עם “צוואר” בגודל 15-18 אינץ’ תאפשר לך לבחון את העור מבלי להתכופף יותר מדי.

יש הרבה מראות איפור מוארות בשוק. עם ההנחיות האלה אתה בטוח שתרכוש אחד שעובד נהדר לאורך זמן.

Recommended Articles