כיצד לתקן ציפורן ללא פצירה

אתה לא שונא כשאתה שובר או תופס ציפורן? זה מעצבן ומסוכן. כל מי שחתך את האף שלו עם ציפורן גסה יודע את זה. אפילו אל תתקרב לעין שלך – אוי! אין קובץ – אין בעיה. למדתי לפני שנים איך לטפל בציפורן גסה ללא פצירה. תקראו לי זול או תקראו לי גאוני – לא אכפת לי. השיטות שלי עובדות.

הכי קל אם אתה שוהה במלון למצוא חלופה לפצירה. והאם זה לא כשאתה הכי צריך תיק – מחוץ לבית? זה מתחבא בחדר האמבטיה הגדול והנחמד הזה שאתה לא צריך לנקות. זה מגיע בהרבה צבעים וגדלים רבים. זה תמיד עובד ולא רק ירפא את הקצוות הגסים אלא יכול לעזור לעצב מחדש את הציפורן. אריחי מקלחת, או ליתר דיוק, הדיס בין האריחים נפלאים לציפורניים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשפשף את הציפורן לאורך קו הדיס והוויולה – החלק שוב. אתה יכול לקחת את גישת הנסיעה או לטפל בהתקלות במקלחת – מה שמתאים לקו הזמן שלך. והכי חשוב – אתה יודע שהמקלחת מנוקה מדי יום. כמובן, זה עובד במקלחת שלך אם אתה לא יכול למצוא קובץ.

הגישה האחרת ללא קבצים שאני מוצאת מועילה היא החלק התחתון של שולחנות עבודה או משטחי אבן. אחד הוא עץ אחד הוא אבן. כל אחד מהם יעבוד במהירות. בדרך כלל החלק העליון של שניהם חלק כמו זכוכית. אבל התחתונים הם מכרה זהב. התיק הרחק. זה ימנע ממך לפגוע בעצמך עד שתמצא קובץ.

פשוט בחר מקומות נקיים לשיוף הציפורניים שלך. אל תנסה את הטריקים האלה ברכבת התחתית או בחדר השירותים של המטוס. אתה אף פעם לא יודע מה יעבוד. זכור, אתה לא צריך פצירה כדי לשייף את הציפורן.

Recommended Articles