לורן האטון פייס דיסק – מוצר איפור וטיפוח בשילוב, הצעה שאי אפשר לעמוד בפניה!

ישנם מספר סטים של איפור שאושרו על ידי ידוענים בשוק; אז מה הופך את דיסק הפנים של לורן האטון לכל כך מיוחד? ובכן, עלינו להתחשב בעובדה שלורן האטון בעצמה תומכת בסט האיפור הזה, שהוא די ביג דיל בפני עצמו; כיוון שהיא למעשה מלוכה מסלול ושטיח אדום.

סט האיפור של לורן האטון הוא למעשה די גאוני עם צבע סט האפליקטור תואם את הקומפקטי שמכיל כמעט את כל מה שצריך. תכונה מרגשת נוספת של האיפור הזה היא שהוא עמוס במרכיבים אנטי אייג’ינג ונוגדי חמצון. כמו כן, כל מה שכלול בסט האיפור הזה הוא טבעי ולכן כל אותן נשים שמודעות לפגיעה בסביבה יכולות לנשום לרווחה.

אומרים שדיסק הפנים של לורן האטון נותן את המראה הפופולרי “ללא איפור” שבו לורן עצמה מפורסמת והיתרון הטוב ביותר של סט האיפור המדהים הזה הוא שהוא מגיע עם DVD שבו לורן עצמה תדריך אותך כיצד למרוח איפור מקצועי והיבטים חשובים אחרים של איפור כמו איך לקבל את עצמות הלחיים של הפוסטר או להסתיר סנטר כפול.

אז, לא רק שיהיה לך איפור מדהים ושימושי אלא גם תדעי איך להשתמש בו בצורה הטובה ביותר. אז למעשה תוכלי להיראות במיטבך בכל יום עם סט האיפור של לורן האטון מבלי שתצטרך להוציא את הזמן והכסף היקרים שלך בסלון. יתרון חשוב נוסף הוא שתשיג מראה עור צעיר יותר רק על ידי שימוש בדיסק הפנים הזה מכיוון שהוא מכיל מרכיבי אנטי אייג’ינג ולא יהיה צורך בו כדי ללכת לטיפולי יופי אחרים נגד ההזדקנות.

המייקאפ המדהים הזה מכיל הכל מקונסילרים בהירים, קונסילרים נקודתיים, גוון שפתיים ואודם, מגדירי פוך ואף, אבקת גבות, שפתון ואייליינר. אז, עבור כל פריטי האיפור המדהימים האלה, אתה יכול להתייחס לדיסק ה-Face Disc כגניבה לא קטנה. למידע נוסף על אותו הדבר אתה בהחלט יכול להתייחס לביקורות האיפור של לורן האטון באינטרנט או בכל מגזין אופנה.

Recommended Articles