מבוא לציפורניים אקריליות

ציפורניים מלאכותיות נקראות גם ציפורניים אקריליות מכיוון שהן אינן גדלות באופן טבעי בחלק העליון של האצבעות שלנו. אם אינך יכול לגדל את הציפורניים שלך בעצמך, אתה יכול להשתמש בציפורניים אקריליות וליהנות מציפורניים שנראות טוב לאירועים מיוחדים או אפילו לבישה יומיומית. ציפורניים אלו מעניקות אורך לא טבעי לציפורניים קצרות ושבירות. הן מודבקות על הציפורניים הטבעיות שלך ויכולות לתת אפקט מדהים שכן הן מגיעות במגוון עיצובים ודוגמאות.

איך מייצרים ציפורניים אקריליות: לעתים קרובות, נשים לובשות ציפורניים אקריליות אלו כדי למנוע מעצמן לכסוס ציפורניים. עם ציפורניים אקריליות זה אפשרי מכיוון שהן חזקות, בלתי אפשריות ללעיסה ונוצרות על ידי ערבוב של אבקה ונוזל בשם אתיל מתאקרילט (EMA). כאשר מערבבים יחד, הם יוצרים תערובת סמיכה שניתן למרוח בקלות על קצות האצבעות ולצבוע את הציפורניים הטבעיות שלך.

מריחת ציפורניים אקריליות במספרה: ניתן למרוח ציפורניים אלו בבית או במספרה, אם כי זה יכול לקחת זמן רב. לפני שתבחר בכך, דבר עם חבריך או בני משפחתך על דעתם. לאחר מכן, בצעו הזמנה במספרה אך לא לפני שאתם בודקים שהמספרה הציגה את הרישיונות שלו בצורה ברורה לעין כל; שזה מקום נקי; ושהצוות שלהם שוטף ידיים לפני תחילת העבודה איתך ושהאוורור טוב. צפו להוציא $20-$100, תלוי בטכניקה שבה נעשה שימוש, סוג היישום, ההדרכה ואיכות הליטוש על הציפורניים. תצטרך לחזור לסלון כל שבועיים. כל מפגש יכול להימשך שעה או יותר.

יישום זה בבית: תצטרך להתאמן הרבה בבית לפני שתוכל להתקרב למומחיות של איש מקצוע. לפני שתתחיל, בדוק שיש לך את הכלים הבאים: מברשת ציפורניים, חוצץ, קוצץ אקרילי ואקרילי נוזלי ואבקה.

כיצד למרוח ציפורניים אקריליות: נקו את הציפורניים, יבשו אותן ודחוף את הציפורניים לאחור. החל עצות התאמה במקום שבו הציפורן הטבעית שלך מסתיימת. לאחר מכן, ערבבו את האבקה והנוזל והפילו חרוז קטן מהתערובת על הציפורן מהמברשת. המשך לעשות זאת עד להופעת עקומה טבעית. עכשיו, גזזו את הציפורניים באורך שתבחרו. אם יש עודף אבקה או אבק ציפורניים, צחצחו אותם עכשיו. אתה יכול לבחור להבריק את הציפורניים שלך עכשיו. הציפורניים האקריליות שלך מוכנות.

See also  ברק עדין, יפה ומתוחכם של לק כרום

טיפוח הציפורניים שלך: על ידי טיפוח הציפורניים שלך, תוכל לגרום להן להחזיק מעמד זמן רב יותר ולהיראות טוב יותר. אם תטפל בהם בצורה הטובה ביותר, לא תצטרך להחליף אותם לעתים קרובות, מה שהופך את ההשקעה בהם לחסכונית.

הסרתן: אם אתה רוצה להסיר את ציפורני האקריליק שלך, אל תפנה לקרע אותן כי זה יכול להזיק לציפורן הטבעית שלך שצומחת מתחתיה. במקום זאת, יש להסיר אותו על ידי מומחה או להשרות את הציפורניים באציטון. כדי להגן על הציפורניים והאצבעות שלך, מרחי ציפוי של וזלין, ולאחר מכן השרו אותם באציטון למשך 30 דקות. לאחר מכן, הם יירדו באופן טבעי.

Recommended Articles