מבוא לציפורניים

אנשים רבים רואים בעלות מראה נהדר של ציפורניים חשובה ומושכת. עם זאת, זה תענוג להסתכל על ציפורניים מטופחות יפות. ציפורניים אטרקטיביות וארוכות נראות אלגנטיות ומתוחכמות. ציפורניים מטופחות ללא רבב יכולות בדרך כלל לומר הרבה על הסגנון והביטחון העצמי של האדם. ציפורניים צומחות מהאזור שמתחת לציפורן הציפורן, הנקרא המטריצה. החלק החי של הציפורן נקרא מטריצה ​​והקוטיקולה היא שכבת העור שמגינה עליה. זה מאוד חשוב לחוזק הציפורניים ולגדילה. הצמיחה של תאי ציפורן חדשים במטריקס דוחפת תאי ציפורן ישנים יותר לכיוון קצות האצבעות והופכת קשה.

תורשה ובריאות הם בדרך כלל הגורמים הקובעים באיזו מהירות ציפורניים גדלות. ציפורניים גדלות בערך 0.1 מילימטר ביום. המשמעות היא שלוקח לציפורן כארבעה עד שישה חודשים כדי להתפתח מחדש במלואה. ציפורניים בריאות הן בדרך כלל חלקות וללא כל סדקים או כתמים לבנים. הם אחידים בגוון ובעקביות והם נקיים מכל סוג של שינוי צבע. ציפורניים בדרך כלל גדלות מהר יותר בקיץ מאשר בחורף. הוא ציין כי הציפורניים על היד הדומיננטית גדלות מהר יותר. האורך האופטימלי והמעשי של הציפורניים תלוי בפעילויות ובאורח החיים של האדם. רצוי לזכור שקצה הציפורן יכול להתרחב לא יותר משליש מגוף הציפורן. ציפורניים נשברות בתדירות נמוכה יותר כאשר כולן באותו אורך.

חשוב מאוד לשמור על הציפורניים ללא לק אחת לכמה זמן, כדי שיאפשר להן לנשום. כמו כן, רצוי לשמור קרם ידיים או קרם ליד כיור המטבח. כמו כן, חיוני ללבוש כפפות בעת ביצוע מטלות בית או גינון ולמרוח קרם על הידיים, לפני הנחת הכפפות.

See also  ערכת מניקור צרפתי - כל מה שאתה צריך

Recommended Articles