מדוע יש בשמים זולים יותר מאחרים?

האם אתה אוהב להריח טוב לא זול?

האם אי פעם תהיתם למה זה שאתם יכולים להוציא כמעט 100 פאונד על בקבוק אחד של דברים מסריחים ורק כמה קילוגרמים אחר, למרות העובדה ששניהם מריחים נחמד? בפעם האחרונה שהרחת ניחוח חדש ומבריק על הצוואר של מישהו, ידעת מיד שהוא יקר…כנראה שלא? העניין בבושם הוא שהוא בלתי נראה. זה אומר שברגע שהוא עזב את הבקבוק יכול להיות קשה להעריך כמה זה עלה, אלא אם כן אתה כמובן מזהה את הריח כמו של מותג יקר. הנה כמה סיבות מדוע בשמים זולים עדיין יכולים להריח נעים:

איכות

ניתן לשפוט את העלות של ניחוח לפי כמה זמן הוא נשאר מסריח. התכונות של כל כימיקל שנמצא בפונג יקר יותר מותאמות כדי לאפשר התקדמות טבעית ארוכה יותר של הארומה ככל שהיום מתקדם וטמפרטורת הגוף שלך משתנה. תגלו שבשמים זולים יותר מפסיקים להריח מהר יותר. זהו סימן לכימיקלים בסיס זולים יותר בלב המוצר. אם לא אכפת לכם שהריח יגווע מהר יותר, אז תשמחו עם בושם זול יותר.

קנייה בכמויות גדולות

חברות קונות בושם בכמויות גדולות מהיצרן. כשהם עושים זאת גודל ההזמנה בדרך כלל מחליט כמה הם משלמים ליחידה. חלק מהחברות מוכרות את הבושם במחיר מומלץ לצרכן ומכיסות את הרווח בעוד אחרות שרוצות למכור ניחוחות מעצבים בזול ימכרו את הבושם בזול יותר ויקחו אחוז קטן מהרווחים.

תווית

הציבור הרחב פראייר ללייבל גדול מבריק. אם אתה רואה לוגו מפורסם היטב למראה חלק על הצד של הבקבוק, שאתה מזהה בתור ‘הבקבוק הזה מהמודעה עם השיר הזה שאני אוהב וכל הדוגמניות האלה שמחייכות ומשחקות על החוף’, אז אולי אתה נוטה יותר חושב שזה טוב יותר מאחרים וסביר יותר להוציא יותר כדי לקבל את התווית הזו על יחידת האיפור שלך. תוויות פחות פופולריות לא יוכלו לדרוש מחיר גבוה מכיוון שהן לא בהכרח יהיו כל כך פופולריות אבל עדיין יכולות להריח מאוד נחמד.

See also  ריח בושם והערכה עצמית - מדריך לשיפור עצמי

מְזוּיָף

אם הכנסתם לעצמכם בקבוק מציאה של ‘שאטו דה פלונק לגברים’ בשוק המקומי שלכם, ייתכן שרק קניתם מזויף. נפוץ מאוד שפושעים רכשו עותקים זולים של בקבוקי מותג בשמים מפורסם, מילאו אותם באפטר שייב זול עוד יותר ומכרו אותם לקונים תמימים כמוך, בזול. בשמים זולים, במיוחד בשמים זולים מאוד, צריכים לגרום לך להיזהר, במיוחד אם אזלו מאחור של טנדר. למרות זאת, ייתכן שאתה עדיין אוהב את הריח.

Recommended Articles