מדריך לטיפול טבעי בטיפוח העור באמצעות מוצרי יופי אורגניים

רוב הנשים רוצות למצוא תוכנית טיפול טבעית ומהירה וקלה שתעזור להן להיראות במיטבן מבלי לרוקן את הכיס, אז הנה כמה קווים מנחים בסיסיים ליצירת משטר טיפוח עור כולל שיתאים לך. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר מעצבים כל שגרת טיפוח טבעית לעור הוא לקנות תמיד מוצרי יופי אורגניים, שכן אלו יפחיתו את כמות הכימיקלים המזיקים שתכניסו לפנים ולגוף.

1) ניקוי. השלב הראשון של טיפוח העור פשוט מנקה את העור ומכין אותו לטיפולי היופי הבאים. הטעות הגדולה ביותר שנשים עושות בזמן הניקוי היא להשתמש בסבונים קשים ולנקות את העור לעתים קרובות מדי, מה שעלול להוביל גם ליובש. כדאי לנקות את הפנים פעם ביום באמצעות טיפה בגודל אגורה של תכשיר ניקוי פנים נוזלי אורגני, אותו ניתן למצוא בכל חנות בריאות או תרופות ברחבי הארץ. השתמש תמיד במים פושרים בעת הניקוי, שכן מים חמים או קרים מאוד עלולים לגרום לנימים שבורים.

2) פילינג. שלב זה של טיפוח העור מקרצף בעדינות תאי עור מתים על מנת להצעיר את העור. נשים רבות ממעיטות בחשיבות הפילינג, אך למעשה זה יכול לעשות הבדל עצום לעזור לך להיראות בריא וצעיר יותר. שקלו לרכוש מוצר פילינג אורגני, או להכין כזה בבית באמצעות כפית סוכר מעורבבת עם טיפה קטנה של ניקוי פנים.

3) חיטוב. טונר טוב יסיר את כל עקבות האיפור, הלכלוך והשמן, וגם ירחיק קמטים על ידי הידוק העור. עם זאת, קשה למצוא טונרים אורגניים, אז אם אתה מעדיף לשמור על שגרת טיפוח העור שלך טבעית, אל תהסס לדלג על שלב זה.

4) לחות. אלא אם כן את סובלת מאקנה או ממצבי עור מיוחדים, לחות היא חובה בכל שגרת יופי טובה. אפילו בעלי עור שמן יכולים להפיק תועלת מלחות, מכיוון שעור שכבר נרטב עלול למנוע מהנקבוביות לייצר עודף שמן. המרכיבים העיקריים שאתה רוצה להתרחק מהם בקרמי לחות הם שמן נפט ושמן מינרלי, שעלולים לסתום נקבוביות וליצור סרט על העור כדי למנוע ממנו לנשום. שקול להשתמש בקרם לחות אורגני או בבננה מעוכה בקרם, שיכולים לספק את אותם ויטמינים ומינרלים כמו קרמי לחות מסחריים.

See also  מוצרי טיפוח לעור לנקום לסוגי עור שונים

5) קרם הגנה. צעד אחרון זה הפך חשוב יותר בשנים האחרונות, עקב העלייה במקרי סרטן העור ומלנומה. נזקי השמש הם הגורם מספר אחת לקמטים, ולכן שכבה דקה של SPF יכולה לעשות פלאים בשמירה על מראה הפנים שלך צעיר.

כן, צריך יותר מאמץ להשתמש רק במוצרי יופי אורגניים כי הם דורשים מחקר ותשומת לב. אבל תוכנית טיפול טבעית לטיפול בעור המשתמשת בחמשת האלמנטים הללו תשתלם לא רק ביופי אלא בבריאות כללית טובה יותר. הגוף והפנים שלך יודו לך!

Recommended Articles