מהו הטיפול הטוב ביותר לעור מזדקן?

אתה מזדקן, העור שלך מזדקן. מהו הטיפול הטוב ביותר לעור מזדקן?

שאלה טובה. בואו נסתכל מדוע העור מזדקן ומה קורה לעור שלנו ככל שאנו מתבגרים.

בעיקרון העור מזדקן בגלל שאנחנו מזדקנים, אבל זה קצת פשטני. מה שקורה ככל שאנו מתבגרים הוא שהמאגרים שלנו של 2 חלבוני עור חיוניים, קולגן ואלסטין, מתרוקנים. 2 חלבוני העור הללו אחראים לשמירה על העור שלנו צעיר ובריא יותר.

קולגן ואלסטין שומרים על העור שלנו גמיש אך חזק, מוצק ואלסטי. כאשר אנו מאבדים אותם אנו מתחילים להבחין בסימנים הנורמליים של הזדקנות העור. אנו שמים לב להיווצרות קמטים, קמטים עדינים, כתמי גיל, צניחה וחלק מבעיות העור האחרות הנגרמות על ידי הגיל.

ובנוסף לכך השפעות ההזדקנות מחריפות על ידי השפעות הרדיקלים החופשיים. רדיקלים חופשיים פוגעים בעור שלנו, וככל שאנו מתבגרים הנזק הזה מצטבר.

האם ניתן להפוך את כל זה? ואם כן מהו טיפוח העור הטוב ביותר לעור מזדקן?

כן אפשר להפוך את זה, אם כי לא לגמרי. אתה לא יכול להחזיר עור מזדקן לנוער, אבל אתה יכול לשפר תסמינים רבים כמו קמטים, קווים ורפיון. זה יכול להיעשות בדרכים שונות.

אתה צריך להבין שגורמי אורח חיים משפיעים על העור שלך בדיוק כמו הבריאות הכללית שלך. התזונה שלך צריכה להיות עשירה בפירות וירקות טריים כדי להגדיל את מאגר נוגדי החמצון שלך כדי להילחם באותם רדיקלים חופשיים מסוכנים.

אתה צריך הרבה פעילות גופנית סדירה שכן זה משפר את זרימת הדם וזה חשוב לטיפול בעור.

אל תעשן ואל תישרף מהשמש, שני הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות לעור שלך.

והשתמש במוצרי האנטי אייג’ינג הטובים ביותר שכסף יכול לקנות. זה לא אומר שמוצרי האנטי אייג’ינג הטובים ביותר הם היקרים ביותר, למעשה הם מאוד תחרותיים בעלות. הם מיוצרים על ידי חברת אנטי אייג’ינג נישה קטנה שכנראה לא שמעתם עליה מעולם.

See also  הטרנדים הגדולים ביותר לטיפוח העור של 2018

המוצרים שלהם כל כך טובים שהם אפילו מציעים אחריות להחזר כספי ללקוחות שלהם. נסה לקבל את זה מחברות המותג הגדולות.

הימנע ממוצרי האנטי אייג’ינג שיוצרו על ידי שמות המותגים הגדולים, הם במחיר מופקע ולא עובדים טוב מאוד, אם בכלל.

אז מהו הטיפול הטוב ביותר לעור מזדקן? עקוב אחר העצה שלמעלה, ואם אתה רוצה למצוא את מוצרי טיפוח העור הטובים בעולם, בקר באתר האינטרנט שלי.

Recommended Articles