מהן חטיבות הבישום הבסיסיות?

ישנם זנים בלתי מוגבלים של בשמים הזמינים בשוק בימים אלה. בהתאם לבחירתו האישית, אפשר להיכנס לכל אחד מאלה. יש כל כך הרבה שאין סיכוי שאדם לא יכול למצוא אחד לשימוש אישי! לכל אדם יש חוש טעם שונה ומכאן שיש טעמים שונים של ערפילי גוף. עם זאת, אין חלוקה רשמית של ריחות, אך ניתן לבצע חלוקה גסה בקלות. להלן כמה מחטיבות הריח העיקריות:

  • ניחוחות פרחים/פרחים – זהו הסוג העתיק ביותר ועדיין הנפוץ ביותר של ספריי גוף. בימים עברו, פרחים היו הדברים היחידים ששימשו ליצירת קולנים ותרסיסים. לפרחים יש ריח נעים מולד ולבישת ריח כל כך מרשים יכולה להיות תענוג צרוף. בהיותם קשורים בדרך כלל לנשיות, אלה נחשבים לניחוחות קיץ. לרוב אנשים מתרחקים משימוש בריח עדין שכזה בחורף. ריחות פרחוניים הם בעיקרון ללבוש במהלך הקיץ. קטגוריה זו ניתנת לחלוקה נוספת לסיווג נוסף בהתאם לסוג הפרח המסוים.
  • Oceanic Mists – זהו עוד ריח קיץ בשימוש נרחב. המרכיבים הסינתטיים המשמשים כאן מריחים כמו גלי אוקיינוס ​​רעננים ושוצפים. אלה יכולים לשמש גם גברים וגם נשים. אלה מפיצים ארומה מאוד נעימה, ממריצה ורעננה.
  • ניחוחות פירות – הם עדינים מאוד ולכן מוציאים ריח נעים במיוחד. מלון, תפוז, אשכולית, לימון, קלמנטינה ותות שדה הם הטעמים הפירותיים הנפוצים ביותר. אלה כמובן נחשבים כטעמים נשיים עדינים. כמעט כל מותג ריח יוצא עם תמצית פירותית וזו הסיבה שאלו הם הנפוצים ביותר מכולם.
  • ניחוחות ירוקים – כפי שהשם מרמז, אלו בדרך כלל קשורים לסביבה. משהו שלוקח אדם לעולם של דשא, יער, גשם, לבנדר, תפוחים חמוצים או כל דבר אחר ייצא כל כך מספק. הבשמים הנעים מדי האלה הם ‘אוי אז!’ מפתה! אלה די נפוצים וזמינים.
  • Chypre – זוהי תת חלוקה ייחודית מאוד ולכן היא לא די נפוצה. לאחר מכן, יש הרבה אנשים שלא יכולים לסבול במיוחד סוג כזה של ריח. ארומת אזוב האלון מעניקה לו ניחוח אדמה אופייני מאוד. מכיוון שזו ההערה הבסיסית, היא תורמת רבות. חוץ מזה, יש הרבה תווים משלימים אחרים כמו ורד, פצ’ולי, ברגמוט וכו’. לכל אלה יש ערפל מאוד ייחודי וייחודי ולכן אינם מתעכלים על ידי כולם.
  • מזרחי – לכל אלה שמחפשים במיוחד טעמים אקזוטיים כמו אלגום, תבלינים, שרף, עשבי תיבול וכו’, מזרחי היא הבחירה הטובה ביותר. שוב, אלה לא מוצאים חן בעיני כל האנשים. חלקם באמת מתעבים את ניחוח התבלינים אז זה בעצם עניין של בחירה. אלה ידועים כחזקים באמת.
See also  כיצד לנטרל את ריח הבושם החזק

כל הבשמים מריחים משביעים ללא קשר לתת החטיבה אליה הם שייכים. למען הנוחות, יש לבצע חלוקה משנה.

Recommended Articles