מה המשמעות של טיפוח עור 100% טהור באמת?

קשה למצוא 100% קרמים ותחליבים לטיפוח העור. אתה לא יכול לדעת על ידי קריאת התווית. אתה לא יכול להסתמך על טענות היצרן. אבל, אם אתה רוצה טיפוח עור הוליסטי וטוהר מירבי, יש עזרה.

קבוצת העבודה הסביבתית יצרה מאגר מידע בטיחותי קוסמטי בשם Skin Deep, שבו תוכל לגלות מה בעצם מכילים המוצרים שבהם אתה משתמש. הם העריכו מספר רב של מוצרים, אך חלק מהחדשים עדיין לא נרשמו.

גם קבוצות אחרות לתמיכה בצרכנים מנסות לעזור בכך שהם מבקשים מהיצרנים לחתום על “קומפקט לקוסמטיקה בטוחה”. יצרנים שחתמו על הקומפקט מצייתים לתקנים המחמירים של האיחוד האירופי לבטיחות.

התקנות בארה”ב ובמדינות רבות אחרות כל כך חסרות שחברה יכולה לומר שהיא מספקת 100% פתרונות טיפוח עור טהורים, מבלי לבדוק אותם לבטיחותם. אין צורך של יצרנים לבדוק את היעילות.

יש רק קומץ של קרמים וקרמים בשוק בטוחים לחלוטין ורק חברה אחת שאני מכירה מקפידה על אידיאלים הוליסטיים של טיפוח העור. החברה חתומה על הקומפקט לקוסמטיקה בטוחה, אך המוצרים חדשים ועדיין לא נרשמו בסקין דיפ.

יש לי אמון רב בחברה מכיוון שהם פועלים כבר שנים ומספקים כמה מתוספי הבריאות הטובים ביותר שיש. הם מקפידים על פילוסופיית טיפוח הוליסטית של העור, שלדעתי דורשת הבהרה קטנה.

הפילוסופיה של טיפול רפואי שאליה מתייחס הביטוי רואה בהיבטי בריאות גופניים ונפשיים קשורים זה בזה, במילים אחרות, האדם השלם נחשב, ולא רק סימפטום או מצב בודד. לדוגמה, מתח משחק תפקיד במצבי עור החל מאקנה ועד אקזמה.

אלו מאיתנו שדבקים בפילוסופיה הזו ירצו רק 100% מוצרי טיפוח טהורים, מכיוון שמזהמים, אלרגנים ורעלים יכולים להיספג דרך העור, ולגרום לבעיות בריאותיות החל מפריחה קלה ועד סרטן. אנחנו רוצים גם מוצרים נטולי ריח, כי חשיפה מתמדת לתוספת ניחוחות היא מעצבנת. אבל, ניחוחות אלה יכולים גם לגרום להפרעות נפשיות, כגון חרדה ודיכאון.

See also  טיפוח עור לעור יבש במיוחד

על מנת שחברה תוכל לדבוק בפילוסופיית טיפוח העור ההוליסטית, עליה לקחת את כל הדברים האלה בחשבון. אם הם גם רוצים לספק מוצר יעיל, עליהם לבצע בדיקות קליניות. אם הם רוצים לספק 100% טיפוח עור טהור, הם צריכים לכלול רק מרכיבים בטוחים מספיק לאכילה.

תאמינו או לא, טיפול הוליסטי בעור יכול להיות גם טיפול אנטי אייג’ינג. על ידי טיפול בנושאים המשפיעים על הבריאות והיופי של הפנים והגוף שלך, הם גם מונעים את סימני ההזדקנות הנפוצים, כגון צניחה וקמטים.

כדי להגן על בריאות העור ויופי מתמשך, יש צורך בשמנים צמחיים טבעיים ותמציות בוטניות, כמו גם ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. כל אותם מרכיבים מוסיפים עד 100% טיפוח עור טהור שהוא גם בטוח ויעיל במאה אחוז.

Recommended Articles